2752
2734
عنوان

چقد ما دخترا بدبختیم

733 بازدید | 48 پست

سلام بچهاا خوبید خیلی دلم پره ما دخترا چقد بدبختیم چقد بیجاره ایم عفونت گرفتم ۷ تا امپول هر ۱۲ ساعت سه قرص هر ساعت عین این الزایمریا تو کاغذ مینویسم یادم نره این وسط سرما خوردم قرصای اونا هست دوتا امپولم برا اون زدم این وسططططط هام لکه بینی نمیدونم چیه یا پریوده شکمم درد میکنه رنگم شده زردچوبه چقددد ماها بدبختبم اخهههههه باشگاهمم زیاد غیبت دارم نمیتونم نرم ولی میرمم از خستگی میام خونه ینی گریه میکنم این چ وضعشه اخهههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آمپول چی میزنی که 12 ساعتیه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

فکرکن زن باشی توی خونه پولم نباشه بچت هی نق بزنه گرسنمه بستنی میخوام غذا میخوام میوه میخوام 

شوهرتم غروب بیاد

بعد چجوری بچتو سرگرم کنی خواسته هاش یادش بره 

مامانه دوقلوها و گل پسر 🙋‍♀️🧒👭
آروووووم باش خوب میشی دختر نرو باشگاه الان حالت خوب نیست استراحت کن

نمیتونم نرم غیبت زیاد دارم حوصله ندارم توضیح بدم توصیحم میدم میگن دختره لوسه تو زایمان چ حالی میخوای داشته باشی اه اه 😑😑

فشار روحی و روانی و.. روی جسم تاثیر گذار هستش 

تو شرایطی که بدن در حال بازپروری هستش از داخل 

باشگاه نرو هر ورزشی هم کنی جریان خون رو به شدت افزایش میده و به جسم فشار وارد می‌کنه و دوره درمان و .. رو همه رو عقب میندازه و اذیت ها بیشتر میشه 

کاربر آقا هستم ، خوشحال میشیم تاپیک هام رو که با موضوع ارتباط و دوستی و .. هست رو بخونید و نظر بدید 🙏🌹