2733
2734
عنوان

شیشه شیر اونت کسی استفاده کرده

65 بازدید | 6 پست

من اولش واسه پسرم سایز ۶۰ میل گرفتم که شیرو از بغلا میداد بیرون دیگه تا الانکه ۴ ماهشه با بیبی لند میدادم بهش که واقعا داغونه سر شیشه هاش مثل شیر اب شر شر میریزه بچم دائم نفخه الان میخام یدونه ۱۲۰ با ۲۶۰ بخرم براش  سر شیشه چند قطره بگیرم مناسبه 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

بله اونت داره دخترم 120 میلش عالیه

البته الان یه بیبی لند 240 میل براش گرفتیم بد نیست

زیادم تعریفی نیست

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
بله اونت داره دخترم 120 میلش عالیه البته الان یه بیبی لند 240 میل براش گرفتیم بد نیست زیادم تعریفی ...

سرشیشه اش چند قطره بود تو ۴ ماه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرشیشه اش چند قطره بود تو ۴ ماه 

تک قطره

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
2731
من از اول ۲تا۲۶۰میل اونت  گرفتم الان ۲سوراخه باید بدی

پسر من رفلاکس داره حجم شیرش کمه از الان ۲۶۰ واسه ۶۰ میل شیر زیادی بزرگه😁 واسه الانش ی ۱۲۰ میخام بگیرم واسه بعدشم ۲۶۰ که بزرگ تر شد

پسر من رفلاکس داره حجم شیرش کمه از الان ۲۶۰ واسه ۶۰ میل شیر زیادی بزرگه😁 واسه الانش ی ۱۲۰ میخام بگی ...

اره 260 بزرگشه اذیت میشه همون 125 میلشو بگیر

جمع و جوره راحت خودشم میتونه دست بگیره