2733
2739
عنوان

عاقبت هوو شدن و سر کسی خراب شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1914 بازدید | 95 پست
من نظری در مورد آقایون ندارم چون هم جنسم نیستند و درکی ازشون ندارم‌ اما اگر هم جنس من به هم جنس خود ...

حرف حق 👌

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
زنیکه چندین سال برای زندگیش تلاش کرده بچه داره  با سختیا کنار اومده هیچوقت نمیتونه خیلی راحت وا ...

دقیقا

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تموم میشه هر شبی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگ نمیگی طرف کارخونه دار بود زنه مهریه نداشت؟بچه هاش نفقه ک داشتن  حداقل امیدوارم در اضای برگ ...

نمی دونم عزیزم...اقوام خیلی دور ماست....فقط می دونم آخرین بار توو ماشین با همسرش دیدنش...و حالشون هم خوب بوده

من شناختی از زن اول ندارم ...ولی به نظرم خیلی خانوم بوده و به خاطر دو تا بچه هاش صبر و تحمل کرده... چقدر آه کشیده خدا می دونه

اما گفته بوده من به مردن زن دوم راضی نبودم 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تموم میشه هر شبی...
2731
خلاصه یه عده رفتن برای مرحومه حلالیت بگیرن از زن اول چون خییییلی زن اول رو از چشم مرده انداخته بود ...

دلبری گفتی موهای تنم سیخ شد یه هرزه ای هم برای شوهرمن دلبری کرده بود سپردمش به خدا

عجب ولی ما حال کردیم خدا خوب انتقامشو گرفت

اما من میگم خیلی بدبخت بوده....اینجوری مردن شاید حقش نبوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تموم میشه هر شبی...
اونکه صد در صد ولی اون زنی هم می پیچه به پر و پای مرد متأهل ، یه موجود بی ذات و کثیفه هر دو به یک ...

عشق و هوس وحشتناک میشه...دلشون تنوع میخاد...عشق آتشین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تموم میشه هر شبی...

پس چرا زنی که ده ساله  رو سرزندگی جاریم هوارشد وشوهروخونه وبچه رو ازش گرفت وجاریم رو دست خالی بیرون کرد هرروز خوشتر ش میشه یا ظاهرشون رو خوش نشون میدن نمیدونم ولی وقتی میبینمش حالم بد میشه اعصابم بهم میریزه انقدر برای مادرشوهرم دلبری میکنه که دل مادره رو هم برده چه برسه شوهره

خدایا بابت همه داده هایت شکر

لطفا انقدر در مورد کساییکه هوو شدن قضاوت نکنید. خواهر من دانشجوی شهر دور بود، ۱۵سال قبل. یذره از مسیر دانشگاه رو که خارج شهره باید با سواری رفت، با سواری یک آدمی که خودش سواری اون مسیر بوده و بارها باهاش رفته بود سوار میشه و متاسفانه این آدم میبرتش جایی پرت و بعش تجاوز میکنه.

خواهرم از ترس خانواده مون  به کسی چیزی نمیگه و تنها راهی که اون مرد جلویش میزاره این هست که عقدت میکنم، خواهرم پاشو توی یک کفش کرد کا با فلانی که زن و بچه داره ازدواج میکنم. ما هم ا  همه جا بی‌خبر و مخالفت و آخرش خواهرم باهاش فرار کرد و شد هووی زنه و هیچوقت به شهرمون برنگشت و سرنوشتش خیلی بیشتر از اونی که شما گفتی شد که فرصت ندارم تایپ کنم

تلخانه استعاره از زندگی تلخمه. کاربری پنجممه، ازبس حرف حق میزنم تعلیق میشم زود به زود. 
لطفا انقدر در مورد کساییکه هوو شدن قضاوت نکنید. خواهر من دانشجوی شهر دور بود، ۱۵سال قبل. یذره از مسی ...

مجبور نبود با یه متجاوز ازدواج کنه حالا نهایت بدون شوهر میموند و هیچ وقت ازدواج نمیکرد آسمون به زمین میومد؟

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
پس چرا زنی که ده ساله  رو سرزندگی جاریم هوارشد وشوهروخونه وبچه رو ازش گرفت وجاریم رو دست خالی ب ...

بیچاره جاریت.... خدا خیلی صبرش زیاده...به خدا که ظالم سالم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تموم میشه هر شبی...
لطفا انقدر در مورد کساییکه هوو شدن قضاوت نکنید. خواهر من دانشجوی شهر دور بود، ۱۵سال قبل. یذره از مسی ...

ای وای...متاسفم برای موضوعی که پیش اومد براتون...قضاوت نمی کنم اما چرا خواهرتون انقدر با خانواده راحت نبوده که هیچی نگفته....اعصابم خرد شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تموم میشه هر شبی...