2733
2734
عنوان

کادوی عقد

67 بازدید | 7 پست

بچه ها کادوی عقدی که سر عقدبه بستگان درجه یک  میدیم مثلا یه النگو هم برای داماده هم عروس؟؟نیاز نیست جدا کادو بدیم؟مثلا یه کادو عروس یه کادو دوماد؟

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤
فامیل هر طرفی باشی کادو واسه اونه

نه منظورم این نیست کادو مال کیه

یه کادو بسته؟

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره .جدا جدا نمیدن ک یا پول یه یه تیکه طلا

یه النگو اوکیه به نظرتون؟

نه منظورم این نیست کادو مال کیه یه کادو بسته؟

خواهر و برادرت باشن اگه میتونی به هر دو کادو بده مثلا یه ربع سکه به عروس یکی به داماد…ولی اگه فقط میخوای یه کادو بدی به عروس بده

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم