2752
2734

والا من این یه ماه که درگیر جمع بندی و اینا بودیم ساعت 12 و نیم 1 میخوابیدم 6 بیدار میشدم 3 هفتس دارم از سردرد میمیرم نمیدونم مشکل از چیه 

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
والا من این یه ماه که درگیر جمع بندی و اینا بودیم ساعت 12 و نیم 1 میخوابیدم 6 بیدار میشدم 3 هفتس دار ...

اره منم برا امتحانا گفتم اصلا نمیشه تو امتحانا بیشتر از ۵ ساعت خوابید

میترسم کم بخابم سردرد بگیرم نمره هام خراب شه🤦‍♀️🤦‍♀

شده نتونستم بخوابم کلا حس خواب نداشتم...... ☹️🤦🏻‍♀️الان در حال حاضر سه روزی هست شبا فقط سه یا چهار سالت می خوابم در طول روز هم انرژی دارم ولی نه اینکه بگم از عمد نمی خوام واقعا خوابم نمیاد و از خواب بلند میشم 😓💔

شده نتونستم بخوابم کلا حس خواب نداشتم...... ☹️🤦🏻‍♀️الان در حال حاضر سه روزی هست شبا فقط سه یا چهار ...

عه من برعکس شماعم خیلی زیاد میخوابم این روزا ۸ ساعت همیشه الان خیلی نگرانم اگ کم خابی سردردم کنه بدبختم

عه من برعکس شماعم خیلی زیاد میخوابم این روزا ۸ ساعت همیشه الان خیلی نگرانم اگ کم خابی سردردم کنه بدب ...

من وقتی فکر واسترس زیاد دارم اینجوری میشم کل زندگیم مختل میشه🤦🏻‍♀️😓💔الان هم که نهایی و کنکور نزدیک😓

خیلی شرایط بدیهپوقع امتحانای نهاییه منم ادم خیلی میخابم روزب ۸_۹ساعت  اگ فهوه هم بخورم بازم سر ...

انرژی زا نخور برای قلب ضرر داره . قهوه ترک لایت بگیر خوبه برات 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
اره منم برا امتحانا گفتم اصلا نمیشه تو امتحانا بیشتر از ۵ ساعت خوابید میترسم کم بخابم سردرد بگیرم ن ...

آره اتفاقا منم نهایی دارم خیلی از این موضوع سردرد متنفرم و همیشه سراغم میاد راه حلی پیدا کردی واسش به منم بگو الان از دیشب تا الان فقط 4 ساعت خوابیدم 

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(