2733
2734

من باردارم هفته ٣٢حدودا 

بيمارستان خصوصيه زايمانمم احتمال زياد طبيعي 

بعد زايمان 

نه بيمارستان نه خونه كسي كنارم نيست منظورم به عنوان مراقب هستش 

حتي ميخام به كسي نگم تا يه ٤روزي بشه بعد اگه خواستن برا ديدن نوزاد بيان 

ميتونم تنهايي 

يه بچه ديگم دارم البته اون ٥سالش ميشه و صبح تا ظهر مهده عصرا هم يه درميون كلاسه يك ساعت 

اون ده دوازده روز خيلي سخته تنهايي 

چيا اماده كنم كه كارم راحتر باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من سزارین بودم ولی دیدم خانومایی که طبیعی بودن خیلی خیلی راحت ترن . اصلا به ده دوازده روز نمیکشه . اگر میخوای کسی از خانواده ها نیاد یه نیروی شرکتی خدماتی خانن بگیر اقلا یکی دو روز اول مثلا غذا بپزه ظرف بشوره کار خونه کنه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

من تنها نبودم علاوه بر پدر و مادرم خالم هم ده روزی پیشم بود کمک بگیر بعد از زایمان درد داری حتی بلند کردن بچه برات سخته چرا نمیخوای کمک داشته باشی؟

هر نفسی که فرو می رود ممد حیات هست

لطفا تنها  نباش 

بهیار یا همراه،از اسنپ میتونی بگیری 

تو روز پیشت باشه 

غذا که باید تازه بخوری ،از الان فریزر نکن 

مغزیجات پودر کن 

شربت زعفرون درست کن 

آرد تفت بده ،بزار کنار برا کاچی و حلوا 

والا من بعد زایمان هام از فرداش خودم کارای خودم و بچه رو میکردم طبیعی بودم ،مادرم فقط غذا میپخت و سر بچه دوم دخور بزرگم رو سرگرم میکرد که تو دست و بالم نباشه و حسادت نکنه ،اگه همسرت کمک حالت هست اره میتونی نگران نباش

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2706