2733
2734
عنوان

چجوری برم؟؟؟؟😔😔😔

88 بازدید | 4 پست

من خونوادم اذیتم میکنن..روحمونابودکردن..سرکارای نکردم تحقیرودعوا..ی قدم بردارم دعواست..نمیتونم برم..نتونستم کارپیداکنم ک بتونم برم..نتونستم دانشگاه قبول شم😔😔😔من ازهمع چی ضربه دیدم ازخونواده از دوست ازعشق😭😭😭خاستم برم کار..یانزاشتن یاخوب نبود..

چجوری برم چیکارکنم..کمکم کنین😔😔😔

تلاشت رو بکن یه رشته توو یه شهر دور قبول بشی

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
کاشکی قبول بشم..دیگ طاقت ندارم..مردن شده فکرم..روزام باگریس..من ازهمه طرف شکست خوردم ضربه دیدم😔😔😔

عزیزم به خودت انرژی منفی نده

زندگی هیچ کدوممون گل و بلبل نیست

هممون روزای بدی رو گذروندیم

تلاشت رو بکن،توکلت به خدا

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه