2733
2734
عنوان

چرا پسرا بعد ازدواج این شکلی میشن

130 بازدید | 12 پست

لطفا کسایی ک میخوان حاشیه کنن نظر ندن  بچها این تاپیک واسم سواله

پسرایی که تو فامیل ازدواج میکنن قبل ازدواج یه مدل دیگ برخورد میکردن (شیوه عادی ) صحبت میکردن راهنمایی میکردن فارغ از هر گونه حسی  

ولی وقتی ازدواج میکنن انگار از چیزی میترسن نمیتونن قشنگ سلام و احوال پرسی کنن و موارد دیگر   

چرا باید اینطور باشه یعنی خانوماشون ازشون میخوان  آخه یه رابطه فامیلی عادی( منظورم رابطه های صمیمی نیست ) چی هست که مرد و کنترل کنی و یجورایی بترسونی   من این مواردی ک گفتم برام مثل برادر می‌مونن با فاصله سنی حدودا ۱۰ سال و هیچ حسی جز فامیل بینمون نبوده     الانم واسم مهم نیست فقط کنجکاو دلیل این ترس و رفتارام   بنظرتون این حد و حدودای بی مورد باعث نمیشه ب مرور مرد زده بشه از خانومش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فامیلای من (البته بعضیاشون)  متاهل میشن خودشونو میگیرن کلاسشون نمیخوره سلام کنن

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2731

بنظر من این خانما از خودشون مطمئن نیستن اعتماد به نفس ندارن اینکار بدتر مردود فراری می‌کنه و کاراش یواشکی میشه

متاهل و متعهد تمام وقت🤭 مادر آینده پاره وقت☺ 

گلم خانمها هم همینن ، نمی‌دونم مجردی یا متاهل ولی ازدواج کنی متوجه میشی که واقعا همه چی با زمان مجردی فرق داره،

خیلی کم هستن مردهایی که ب این چیزها کاری نداشته باشند و برعکس..

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله عزیزم چشم دخترا ترسیده...و به شوهراشون میگن خوششون نمیاد که از رسمیت فراتر برن

آخه فامیل نزدیک اونم در حد ارتباط خیلی عادی 

فک نکنم هیچوقت وقتی ازدواج کنم بتونم رو همچین چیزی حساس بشم

گلم خانمها هم همینن ، نمی‌دونم مجردی یا متاهل ولی ازدواج کنی متوجه میشی که واقعا همه چی با زمان مجرد ...

اخه همه اینطوری نیستن خیلی از دخترا ازدواج کردن روابطشان فرق نکرده جلو شوهرشون

میدونی چیه حسی ک من ازین پسرا میگیرم اینه که انگار یه زنجیر دور گردنشونه پسر خاله من که همیشه تو درس راهنماییم می‌کرد    من و دیده بود تا دو ساعت هیچ کلامی نگف حتی نگاهم نمیکرد تا زنش یه لحظه رفت دسشویی ازم پرسید درسا چطوره میخونی    آخه این یه جمله چ ایرادی داره که شوهرت و واسش بترسونی

بنظر من این خانما از خودشون مطمئن نیستن اعتماد به نفس ندارن اینکار بدتر مردود فراری می‌کنه و کاراش ی ...

اره منم همچین وایبی میگیرم  هیچوقت حاضر نیستم بعدن شوهرم اینطوری رفتار کنم

عزیزم هر کسی باید حد خودشو بدونه دلیلی نداره ادم متاهل با غیرهم جنس خودش صمیمی رفتار کنه

منم نگفتم صمیمی نگفتم لاس میگم ارتباط فامیلی که خیلی عادیه   

عزیزم هر کسی باید حد خودشو بدونه دلیلی نداره ادم متاهل با غیرهم جنس خودش صمیمی رفتار کنه

منم نگفتم ارتباط صمیمی ارتباط معمولی فامیلی که از قبل بوده