2733
2734

اگه بدلیل عسر و حرج،  اعتیاد،  بیماری،  زندانی شدن شوهر دادگاه خودش حق طلاق رو بهتون داد و خواستین طلاق بگیرید مهریه رو نبخشید طلاق بگیرین ث مهریه بزارین همون جور بمونه.  من به یکی از دلایل بالا دادگاه خودش حق طلاق رو بهم داد و طلاق گرفتم منتها مهریه ام موند به قوت خودش و من واقعا هیچوقت هیچ ادمیو نفرین نمیکنم  تو ذاتم نیست اونم باز شوهری که باهاش زندگی کردم.  ۹ ماه بعد طلاق متاسفانه همسر سابقم فوت شد و من از اموالی که ازش باقی مونده اقدام کردم که مهریه امو بگیرم البته زیادم نیست در حد ۱۵ سکه است ولی خب همونم غنیمته.  این تجربه امو گفتم بهتون بگم ایشالا که هیچکدوم تو این مسیر نیفتین حالا گفتم اگه یوقت شاید بدردتون خورد

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من میخام ازش استفاده کنم ک بچه هامو بگیرم

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊

تو که وارد یه رابطه جدید شدی.. خانواده همسرت وسط داغ و عزای پسرشون برگشتی و گفتی مهریه.. چه حالی شدن!

یا ادم هر حقی میخواد میگیره و میره

یا رفتی بعدا نباید برگردی و داغ خانواده رو تازه کنی..

کلن باید بری..

عروس ما هم جدا شد.. ولی خدارو شکر رفت و برنگشت عذاب بده.. 

خب پس مهریه اتو باید ببخشی 

اره

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊
ببخشید ها میگن آخه اگه از اول حق طلاق داشته باشی بعدا تو مهریه و یه سری مسایل به مشکل بر میخوری

من از اول نداشتم که

شوهرم حبس بالای ۵ سال داشت یکی از بندهای ازدواج همینه دیگه شوهر بالای پنج سال بیفته زندان زن میتونه طلاق بگیره

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..
من از اول نداشتم که شوهرم حبس بالای ۵ سال داشت یکی از بندهای ازدواج همینه دیگه شوهر بالای پنج سال ب ...

میدونم .اون سوالی بود که ذهنمو درگیر کرده بود میخواستم اگه می‌دونی ب منم بگی