2733
2734

ناامید میشید؟

اعتقاد ندارم این سری گفتم بگیرم

یکم ناراحت شدم😂

واقعیه‍

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

نه چون میدونم که سرنوشت اولا دست خداست دوما هیچ چیزی حتمی نیست ممکنه سرنوشت محتوای به خاطر عمل خوب یا بد ما تغییر کنه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نون بربری جون همون موقه ممکنه درس دربیاد ولی ت بعد ها ممکنه کاری کنی یا حرفی بزنی ک همه چیو عوض کنه من خودم دیدم

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
2731
نون بربری جون همون موقه ممکنه درس دربیاد ولی ت بعد ها ممکنه کاری کنی یا حرفی بزنی ک همه چیو عوض کنه ...

من یه حاجتی دارم کلی دعا و فلان میکنم تو خواب چن بار ضریح دیدم بعضیا اینجا میگفتن دلموت روشنه میشه و فلان

خواستم بببینم واقیع یانع

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
من  اعتقاد ندارم

میگم اگه چند نفر به شما بگن دلموت روشنه میشه و تو خواب ضریح ببینی

اینا میتونه نشونه حاجتروایی باشه یا توهم هست

عه تویی نون بربری که مذهبی بود استخاره کن    خب

😂😂😂🥲

بعدشم من انقد فا.ل گرفتم میگم ب عنوان رکورد زن فا.ل گرفتن😂😂😂همه فا.ل ها درس درنمیاد...همینجا مثلا از یکی میگیری میگه نه...پیش یکی دیگ رفتنی برا همون میگه اره...پس زیاد اعتماد نکن من فا.ل یکی بیییش از حد اعتماد داشتم خودمم دیدم هرررچی میگف درس بود این اواخر تاریخ بارداریمو پرسیدم گف خرداد...منم مطمئن شدم دیگ خرداده...ولی سه چهار ماه زودتر باردار شدم فهمیدم همونی ام ک قبولش داری هرازگاهی لشتباه میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه حاجتی دارم کلی دعا و فلان میکنم تو خواب چن بار ضریح دیدم بعضیا اینجا میگفتن دلموت روشنه میشه و ...

ت مطمئن نیستی ک اون واقعا کارت میندازه برات یا نه؟؟؟!!!ممکنه پول بگیره کاری برات نکنه همینا ناامید میکنن پس ت کارتو بکن مطمئنم حاحت روا میشی🥹❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ت مطمئن نیستی ک اون واقعا کارت میندازه برات یا نه؟؟؟!!!ممکنه پول بگیره کاری برات نکنه همینا ناامید م ...

عزیزدلمی 

تا شب بهت میگم صبر کن 

چرا چرااا

میخوای چیکار کنییی

2706