2752
2734
عنوان

بیاین تک نیت بگیرم براتون

506 بازدید | 105 پست

تک نیت هاتون رو بزارید اینجا جواب میدم به صورت رندوم 🦋🖤

یه توضیحی بدم اولش لطفا ف...ال نپرسید ف..ال یعنی توضیح کامل ولی تک نیت یعنی اره یا نه(ف.ال شرایطش فرق میکنه)

نیتتون‌ رو بگید اینجا 

براتون تک نیت گرفتم برام دعا کنید :)

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

لطفا تو پاسخگویی هم صبور باشید چون واقعا سرم شلوغه تا جایی که بشه همه رو جواب میدم 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انتقالم مثبته ؟؟

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
جواب ازموني كه دادم 

خوب بوده