2752
2734

یه راهکار بگید بسوزونمش عمم الان در آستانه چهل سالگیه ولی مجرده خدارو خوش نمیاد خوشحال نیستم خداشاهده بخاطر وضعیتش ولی اون همیشه بمنی که ۲۳ سالمه حسودی میکنه اما عاشق دختر عمه هامه همیشه تولداشون میره خونشون و کادو های آنچنانی و استوری ولی دیروز من برا تولدم استوری گذاشته بودم فقط لایک کرد و حتی ی تبریکم نگفت حقیقتا دلم شکست

پادشاه قلمرو خودت باش حتی اگر قلمروت به اندازه عرض شانه هایت باشد

انتظار نداشته باشید از کسی اینجوری حالتون بهتره

من کسی که ببینم بهم توجه نمیکنه منم توجهمو ازش برمیدارم

نه که بدرفتاری کنم ولی دیگه خیلی معمولی مثل خودش میشم اونوقت دیگه اذیت نیستم

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل داری ها  همین رفتارها رو میکنید که توجه بهتون نمیکنند بعد میگین بهمون حسودی میکنند

الان چه رفتار بدی دارم؟؟؟ من تولدشون استوری و تبریکو... ولی اونا هیچ 

2731

هیچ برخوردی عزیز جان

شما الان تا اول جوونی هستی یه واقعیت رو یاد بگیرف اونم اینه که بعضیا ما رو دوست ندارن، ما هم بعضیا رو دوست نداریم. نه ما کارمون اشتباهه نه اونا. هیچ کس وظیفه نداره کس دیگه رو دوست داشته باشه. پس ناراحت نشو. شما هم وقتی میبینی کسی دوستت نداره براش مثل خودش باش. نه از سر کینه و بدخواهی، چون روابط بین انسانها متقابله. بدی نکن ولی لزومی نداره خوبی هم کنی، در حد خودش باشی اوکیه

دلتم سیاه نکن. حتما دلیلی داره. اونا خواهرزاده هاشن، احتمالا با خواهرش صمیمی تره تا با پدر شما یا مادر شما که زن داداششه، طبیعتا بچشونم بیشتر دوست داره. اینا جرم نیست قربونت بشم. طبیعت دنیاست

الان چه رفتار بدی دارم؟؟؟ من تولدشون استوری و تبریکو... ولی اونا هیچ 

همینکه میکی بک راهکار بدین بسوزونمش 

یک حرفی کاری میکنید بعد که طرف جوابتونو میده یا محلتون نمیده میکین بهم حسادت میکنه 

هیچ برخوردی عزیز جان شما الان تا اول جوونی هستی یه واقعیت رو یاد بگیرف اونم اینه که بعضیا ما رو دوس ...

آخه میدونی چی منو میسوزونه همیشه تو بدبخت بیچلرگیاشون یاد ما میوفتن ازمون کمک میخوان ولی تو این چیزا مارو نمیشناسن اما واقعا آدم تو سختیهاش آدمای خوب زندگیشو پیدا میکنه

همینکه میکی بک راهکار بدین بسوزونمش  یک حرفی کاری میکنید بعد که طرف جوابتونو میده یا محلتون نم ...

آخه من تاحالا کاری نکردم اما میخوام دیگه از این به بعد تلافی کنم 

آخه میدونی چی منو میسوزونه همیشه تو بدبخت بیچلرگیاشون یاد ما میوفتن ازمون کمک میخوان ولی تو این چیزا ...

خب دیگه شما هم اونجور مواقع حق دارید کمتر دل بسوزونید. کسی نمیتونه سرزنشتون کنه