2733
2734
عنوان

کسی تا حالا ماشین شوهرشو توقیف کرده واسه مهریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 31 پست
تونست ماشینو بگیره

بله گلم وسط خیابون در حین رانندگی آقایون پلیس ماشین را از زیر پای شوهرش کشیدن بیرون ولی بعدش دوباره باهم صلح کردند 

در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️
من دو روز پیش دختر خالم تو سه روز همه چیه شوهرشو توقیف کرد رف دفترخونه ای ک عقد شده بود اونجا گفت می ...

منم همه چیزش بسته است 

همسر من فوت شده،  ورثه باید بدن بدهی شو

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همه چیزش بسته است  همسر من فوت شده،  ورثه باید بدن بدهی شو

اها کع اینطور 

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندانم در پناه حق برای سلامتیشون صلوات بفرستید💗💗💗
2731
منم همه چیزش بسته است  همسر من فوت شده،  ورثه باید بدن بدهی شو

اوه اینکه خیلی طول میکشه اول باید پروسه انحصار وه انجام بشه که هودش کلی زمان میبره 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
حکم توقیفش میگیری...میری راهنمایی رانندگی یا ملیس+۱۰شکایت میزاری روپلاکش...ولی خودت باید دست بکار بش ...

ممتاسفانه ماشین شهر خودمون نیست ماشین باری هست و دارن خواهر زاده هاش باهاش کار میکنن همسر من فوت شده ان

ورثه مگه خودت نیستی؟؟ عقدین یا ازدواج کرده بودین

نه من جز وراث نبودم.  موقع فوت من طلاق گرفته بودم اما مهریه ام به قوت خودش باقی مونده بود ینی نبخشیده بودم

2706