2752
2734
عنوان

اینجا کسی هست خانوم طلا فروش باشه؟

140 بازدید | 16 پست

خیلی دلم میخاد بدونم عین کسی میمونه ک سوپری داره هروقت دلش خاست پفک برمیداره 

شمام میرید هر طلای خاستید برمی‌دارید یا همسرتون اجازه نمیده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوستم خانوم طلافروشه طلاهای خودشم شوهرش برد گذاشت برا فروش و میگف موقع مهمانی چیزی قرضی برمیدارم میندازم بعدمهمونی باز میبره میذاره فروشگاه،البته بعدها که کارش گرفت بعنوان کادو یه سرویس داد بهش

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔
2731

دخترشم 

خیر😁

‌کلا طلا ملا اونقدرا زیاد نداریم من و مامانم

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
دخترشم  خیر😁 ‌کلا طلا ملا اونقدرا زیاد نداریم من و مامانم

راسته میگن طلافروشا اسم دخترشون یا طلا میزارن یا نگین؟

چرا؟دوس ندارین یا باباتون سخت گیره؟

من دوستم خانوم طلافروشه طلاهای خودشم شوهرش برد گذاشت برا فروش و میگف موقع مهمانی چیزی قرضی برمیدارم ...

با این کار داره اعتبار مغازه رو قهوه ای می‌کنه ....

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
مگه شغل همسرشون نیست مثلا بره هر چی دوسداره برداره  عوض کنه یعنی اینقد سخت گیر هستن؟

ببین شاید طلا فروش های گردن کلفت مثل چیپس پفک طلا بدن به زنشون ولی بقیه پول اون طلا رو دادن چک دارن قسط اجاره هزار مشکل دیگه اگه بخوان واسه خودشون بردارن از کجا بیارن خرج کنن

مگه شغل همسرشون نیست مثلا بره هر چی دوسداره برداره  عوض کنه یعنی اینقد سخت گیر هستن؟

خب ببین خود طلافروش هم وقتی طلا میخره داره اجرت میده

عزیزم اصلا همچین چیزی نیست طلا ابزار کار طلا فروشه اگه اینطور باشه که نمیتونن پیشرفت کنن مگه اینکه خیلی پشتوانه داشته باشن و وضعشون توپ باشه فامیل نزدیک خودم طلا فروشه خانمش غیر یه دستبند چیزی نداره تازه خانمش طلاهاشوداد برد برای 

طلافروشیش

راسته میگن طلافروشا اسم دخترشون یا طلا میزارن یا نگین؟ چرا؟دوس ندارین یا باباتون سخت گیره؟

نه راست نمیگن، من تو کسایی که میشناسم ندیدم

خب ترجیح میدم همون پول رو سرمایه گذاری کنم... چندتا ست که باب میلم هست برا استفاده‌م کافیه

عزیزم اصلا همچین چیزی نیست طلا ابزار کار طلا فروشه اگه اینطور باشه که نمیتونن پیشرفت کنن مگه اینکه خ ...

انشالله کارش جوری بگیره سرگردن خانومش پر طلا کنه