2752
2734
عنوان

چقد حسودی میکنم برا اولین بار🥲💔

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 72 پست

وقتی زیاد باهاشی دیگه مث قبل اتشین نیست😂نصف شب مث بختک افتاده روت نگاش میکنی میگی یعنی من عاشق این بودم? بعد میگی نه بابا 😆کونتو میکنی بهش میخوابی...

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کاش هیچ وقت عاشق نمیشدم که حامله شم دهنم سرویس شده انقد بالا اوردم فکنم بمیرم بزودی😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
وقتی زیاد باهاشی دیگه مث قبل اتشین نیست😂نصف شب مث بختک افتاده روت نگاش میکنی میگی یعنی من عاشق این ...

وای دقیقا

مخصوصا اگه باردار باشی🤣🤣

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
😂😂

آب دهنش میریزه روت نصف شب خر پف میکنه وای حتی صبحا میره دسشویی یجوری میگوزه😱😰از جا میپری...از سرکار مباد بو عرق میده.😶خیلی بده خلاصه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂منم عشقمو میخام

اوایل یه فانتزیایی میچیدم سمممم🤣مثلا اسمش حسام باشه قد بلند و هیکلی باشه غیرتی باشه خواهرنداشته باشه🤣🤣🤣 مثلا ۸سال ازم بزرگتر باشع و خونه و ماشین و مهندس باشه و 😂😂😂

سبزه باشه و عاشق دخترکوچولو باشه و😂😂😂😂😂

الان میگم فقط شوهرباشه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🖐️

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
وای دقیقا مخصوصا اگه باردار باشی🤣🤣

من از وقتی باردار شدم دیگه عاشق نیستم😂با اینکه قهرم چند ماهه ندیدمش اصلا بیادش نمیوفتم اون میاد در محل کارم من برام مهم نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40