2733
2734
عنوان

چرا پسرا انقد پولکی شدن؟

121 بازدید | 21 پست

یا میگن باید شاغل باشی دنبال دختر شاغلن یا پدر زن پولاار میخوان که جمعشون کنه یه تاپیک او پربازدبد دیدم اعصابم خورد شد شوهره گفته بود چرا خانوادت برام خونه نخریدن

یه خواستکار داشتم بهم میگف همکارام گفتن زن پولدار بگیر سنشم بالاتر بود مشکلی نیس.

بکی دیگه بود بهش گفتم خونه و ماشین داری یا نه ناراحت شد گف توقعاتت با وضع مالی خودت و خانوادت سنخیت نداره

من که همشونو رد کردم ولی دور و برتون برعکسشو دبدین؟

پسری که خودش غرور و جربزه داشته باشه و چشم به دست این و اون نداشته باشه الان وجود داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله خیلی زیاد 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
2731
بله خیلی زیاد 

پسری که جربزه و غرور داشته باشه و دنبال نمی دونم پدر و مادر زن پولدار نگرده ..

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                

وقتی دخترا میگن پسر خونه و ماشین نداشته باشه کنسله تو این دوره زمونه گرونی و هزار جور توقع تو خرید و غیره ، پسرا هم متوقع میشن از اونور

انتظار از پدرزن و پولش و کلا انتظار از خانواده ها درست نیست مگر اینکه خود خانواده بخواد امکاناتی در اختیار دختر پسرش بذاره ولی در کل خیلی از پسرا به خاطر شرایط اقتصادی دختر شاغل میخوان که دو تایی زندگی رو بچرخونن ، اینو من زیاد میبینم و اطرافم دارم که با هم زندگی رو پیش میبرن

عجب 
وقتی دخترا میگن پسر خونه و ماشین نداشته باشه کنسله تو این دوره زمونه گرونی و هزار جور توقع تو خرید و ...

زن شاغل خواستن مشکلی نداره 

ولی اینکه توقع این حرفارو بزنن مثلا مث اون مورد که گفتم گف همکارام گفتن زن پولدار بگیر بزرگترم بود اشکال نداره واقعا مسخرس