2733
2734
عنوان

چقدر پول تو جیبی میگرین؟🧐🤓😬

183 بازدید | 22 پست

بابام ۲ تومن ماهیی میده ولی واقعا کمه😑😶 حالا قراره حقوق شون رفت بالا  ۲۵۰۰ بده  من یه استان دیگم دانشجو هستم  اگ یه ماه کامل اینجا باشم ۳  ۴ تومن نیاز دارم ولی نصف ماه های سال ک به خاطر تعطیلات عید و قبلش و فرجه و تعطیلات بین ترم خونم کمتره چون خانواده پول خیلی چیزا رو میدن  من ک نمی تونم کار کنم ولی واقعا وضعیت اقتصادی وحشتناکه میرم سوپر دو تا قلم کالا میگیرم میشه ۳۰۰ ۴۰۰ تومن

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بستگی داره

اگه حقوقو بکنن ده میلیون ماهی چهارو پونصد بهم میدن

بابام جدا میره سرکار میبینی هفته ای صیصد بهم میده یا سه روز ی بار صیصد بهم میده

وضع مالیمونم متوسط رو به پایینه🚶🏼‍♀

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
ای خدا گرونی بیچارمون کرد

واقعا منم افسرده شدم  اصلا میرم یه چیز کوچولو میخرم  عذاب وجدان میگیرم   لذتی بهم دیگ خرید نمیده

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎

منم دو اونم ن ماهی 

هر دوماه ی بار باید هی بش بگم 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
واقعا وقتی دانشجوی یک شهر دیگه باشی خرجت بالاست و باید خودتم کار کنی کنار درس

نمیشه ما بچه هامون این کارو نمیکنن  بعد مامان بابامم اجازه نمیدن😂 من درسام سنگینه خیلی وقت کمی دارم 

اگه پدرت اجازه میده حتما برو سر کار

سر کار رفتن فقط واسه پول نیس

بالاترین خوبی ک داره اینکه فن بیانتو پیشرفت میده

پس فردا تو هر کاری بخوای وارد بشی تو مصاحبت یا با مشتریات عالی صحبت میکنی

تو شرایط مختلف میدونی قراره چیکار کنی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

چس تومن 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
کار کن

خوبه حالا گفتم نمیکنم😂 اینجوری هم مامان بابام قدرمو نمیدونن منو از سرشون وا میکنن تو این سن کم   هم هر شغلی واقعا در حدم نیست من خونمون بودم اصلا دخل و خرج دستم نبود شاید یه ماه برام  ۷ ۸ تومنم خرج میکردن ولی تنهام یه جوریه  

اگه پدرت اجازه میده حتما برو سر کار سر کار رفتن فقط واسه پول نیس بالاترین خوبی ک داره اینکه فن بیا ...

میدونم دوست عزیز  ولی الان وقت درسمه و اصلا وقت ندارم تو خانواده و اطرافیان مون هم این چیزا رسم نیست من پیش خانوادم بودم خیلی خرجم‌ میکردن  الان اینجا هستم میکنن خودشون خیلی  ولی پول تو جیبی کمه