2733
2734

سلام بچه ها من پس فردا بله برونم هست خودم میخام اسفنج و گل بخرم یه دیزاین کوچیک بزنم چطوری اسفنج خیس را روی میز فیکس کنم به نظرتون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مبارکت باشه خوشبخت شی😍🌷

نیاز نیست خیس کنی با چسب بچسبونشون رو اسفنج

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
بنظرم گل عروس بگیر با رز سفید اسفنج خیس کن تزئین کن لایک کن عکس بفرستم

دقیقا به نظرم کار آسونی هست مجلسمونم خودمونیه هیچ کی نیست دوستم اسفنج را چور به میز بچسبونم؟ میزمون روش شیشه هست واسه مبلمونه

دقیقا به نظرم کار آسونی هست مجلسمونم خودمونیه هیچ کی نیست دوستم اسفنج را چور به میز بچسبونم؟ میزمون ...

با چسب پنج سانتی چسب را بکش از این سر اسفنج 

تا اون طرفش و ادامه ش به میز بچسبه چسب

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
میخام فردا شب درستش کنم عشقم پس فردا نمیرسم میترسم گل هام خراب بشن

بذار تو یخچال هیچیشون نمیشه

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤