2733
2734

خانم ها من یه شرایطی امروز برام پیش اومد که این ماه اصلاااا نمی‌خوام باردار بشم😭😭😭

چند بار اقدام داشتم تو تایم تخمک گذاریم

وقت قرص اورژانسی هم گذشته

تو رو خدا بگید چکار کنم 

زعفرون بخورم خوبه

هر چی سراغ دارید بگید تو رو خدا

هفته ی دیگه موعد پریودم هست

چیزی نمیشه بابا

ما چندماهه داریم تلاش می‌کنیم آخرش هیچی

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا اگه شد دیگه شده زعفرون و اینا چیه

مگه یه همین سادگیاس

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
چیزی نمیشه بابا ما چندماهه داریم تلاش می‌کنیم آخرش هیچی

منم با همین حرف گول خوردم 😁

بعضیا حتی با یه بار هم میشه 

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...
ایشالا زود زود زود خدا یه نی نی سالم و گوگولی نصیبت کنه 😍❤️

الهی آمین خدا از دهنت بشنوه التماس دعا

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
آهان حالا چی بخورم اگه چیزی میخواد تشکیل بشه نشه

نکن هیچ کار خدا بی حکمت نیست چیزی نمیشه ولی اگرم شد حتما یه دلیلی بوده توش