2733
2734
عنوان

ما که نمیبخشیم(تقلب در کنکور)

342 بازدید | 28 پست

من استان کرمانم

ناحیه سیرجان یه چندتا ناحیه از خوده کرمان بچها از روی هم نوشتن و اومدن به ما تعریف کردن

خیلی با ذوق

بعد منی که یکسال تمام زجر کشیدم جوابم چی میشه؟ اونی که نخوندم الان باید جای منو بگیره؟ 

من افتادم دانشگاه باهنر نمیشد تکون خورد

امتحان نهایی ها هم که باید بری مرکز شهرستان اگه روستا باشی چون دوربین ندارن دوستم میگفت راضیشون کردیم همینجا بگیرن از روهم بنویسیم

خیلی حالم بده

بعد وزارت علوم اعلام میکنه ۲۵ نفر گرفتیم خنده داره:) من یکی که  نمیبخشم  حق الناس ب گردنشون

واقعا😐 اونجایی که من رفتم میگفتن هروقت بخوای میتونی بری دستشویی ینی راحت می‌تونستی تقلب بذاری تو لباست بری نگاه کنی برگردی ج بدی

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍

مطمئن باش قبول بشن هم عاقبت بخیر نمیشن 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چ اینجا عدالت داره ک ت انتظار داری ت کنکور عدالت وجود داشته باشه؟ کنکور بی عدالت ترین آزمون دنیاس ک فقط ی سرش درس خوندنه ده سر دیگ داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

کل این دنیا بی عدالتیه،من بقدری درسخون بودم ک نگو هیچی نشدم،دخترهمسایمون تنبل ترین فرد کلاس با سهمیه ایثارگری باباش،معلم شده

لطفا خودتون رو خسته نکنید ،هیچ درخواست دوستی قبول نمیکنم

اونا که از رو هم مینویسن چیزی قبول نمیشن باز از رو گوشی یکی جوابا رو میگفت بهشون یک چیزی به این حرفا هم توجه نکن به هرحال مراقبی چیزی بالاسرشون هست به این راحتی نیست 

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹

ای خواهررررر چه‌حق ناحق هایی که نمیکنن.

این فقط یه‌موردشه

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
2706