2733
2734
عنوان

ازدواج تو چن سالگی خوبه؟؟

165 بازدید | 22 پست

من ۱۸سالمه همش از الان ب فکر خواستگارن مامانم هی میگ ی پولدار میاد خیلی سراغتو میگیره ایشالا خوشبخت میشی ب زودی و این حرفا 

😭من واقعا دلم نمیخواد ازدواج کنم هنوز نتونم عشقمو فراموش کنم ۴سال باهاش بوودم هنوز دلم میخاد بچگی کنم چرا اینکارو میکنن😭هرچی میگم نمیخام نمیکنم میگن پس کی دختر بمونه ازدواج نکنه خراب میشه😭زن داداشام همه ب فکر خواستگارن و معرفی 

😭من هنوز با فکر عشقم میخوابم چجوری میتونم اخه

دستِ مَن اَلکله دستت جوینت جای خالیتَم میشه هَر بیت پُر…🦄

با زور که نمیشه بعدشم ۴ سال با یکی بودی یعنی از ۱۴ سالگی رل زدی بعد میگی میخوام بچگی کنم😂

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هرکسی یه ایده آلی برای زندگیش داره. من قبل از پایان دوره لیسانسم به ازدواج و دوست پسر فکر نمیکردم. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ولشون کن اینا رو منم دیروز چقدر گریه کردم داییم نشسته بود می گفت 20 سالشه بدینش بره 😭😭

یعنی چی من هنو می خوام برا خودم زندگی کنم زندگی مال منه خدا داده به من آزادم برا تصمیمات 

۴سال بودن با کس دیگه ای اشکال نداره؟اونوقت اومدن خواستگار اشکال داره؟!

شما زودتر از بزرگترها به فکر بودن با کس دیگه ای بودی عزیزم!

این به خودت آسیب زده!

خیلی خدا رحم کرد تا۲۲سالگی دووم آوردم که با مرد غریبه دوست نشم!ولی سخت بود!کاش با شوهرم تو۱۵سالگی ازدواج میکردم!

البته این چیزا به نظرم به سن و سال نیست!

من همونی هستم که توی۱۵سالگی بودم.

دوستام با مردای غریبه بودن و من چقدر اذیت شدم که گناه نکنم یا از گناه‌ها دور بشم.

خدایا چه روزهای سختی بود.

اما خداروشکر که ازدواج اتفاق افتاد.

راستی مهمه ازدواج عاقلانه شروع بشه بعد از محرمیت عاشقانه ادامه پیدا کنه نه برعکس.

اینکه ۱۸سالته فقط و ۴سال عشق داشتی یعنی حق دارن!!!  وگرنه سن رل زدن هم بالای ۲۰ ۲۲ ساله حتی&nb ...

عشق کجا بود 

عشقی وجود نداره اونی که بهش میگیم عشق دوست داشتنه در درجات مختلف اونم نه تو ۱۳.۱۴ سالگی 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
۴سال بودن با کس دیگه ای اشکال نداره؟اونوقت اومدن خواستگار اشکال داره؟! شما زودتر از بزرگترها به فکر ...

ببخشید ولی مگه چقدر فشار روتون بوده 😐 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند