2752
2739
عنوان

تاحالا صبحتونو اینقدر چالشی شروع کرده بودین😂😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 55 پست
تو چشاش زل بزن و بگو فدای سرم 😂

یکم غر زد و سکوت کردم 

مامانش شنیده بود زنگ زده بود که تصادف کردی و چیشده و فلان 

به اون گفت نه رویا تصادف کرده من نبودم فقط خط افتاده 😂😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای وای بری کارت بکشی بگه موجودی نداره 😑😑😑😑

خیلی دردناکه😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
هیچی بدتر از این نیس که بری بیرون و کارت بانکی و کلید نبرده باشی و اون کارتی هم که رمز پویا داره خال ...

من صبحها برم این اتفاق بیفته واجب باشه خرید میکنم میگم بعدا میارم 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

هیچی بدتر از این نیست که درو قفل کنی کرکره قفل کنی 

بری تو ماشین بعد شک کنی زیر گازو روشن گذاشتی یا خاموش  

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
من صبحها برم این اتفاق بیفته واجب باشه خرید میکنم میگم بعدا میارم 

من میخواستم برم دانشگاه و باید از گیت مترو رد میشدم روم هم نمیشد بگم هیچی همراهم نیس

و از اون ور هم باید ون سوار میشدم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
من میخواستم برم دانشگاه و باید از گیت مترو رد میشدم روم هم نمیشد بگم هیچی همراهم نیس و از اون ور هم ...

به آشنا یی زنگ میزدی بزنه کارتت

اسی یاد خودم افتادم خونه بابام بودیم

مامانم گفت املت درست کن بخوریم 

ی تابه بزرگ درست کردیم و سبزی خوردن هم کنارش

تابه رو گذاشتم کنار کابینت که بشینم بکشم تو بشقاب

😐ظرف نمکا از بالا اومد تق خورد وسط املت 

هیچی دیگه نون سبزی با ماست خوردیم

🤣🤣🤣🤣

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

من گاهی ۳ بار برگشتم از پارکینگ بالا 

که عه فلان چیزو بیرون گذاشتم

عه گاز روشن 

عه ....کوفت و زهرمار 

مریم امیر جلالی درونم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
به آشنا یی زنگ میزدی بزنه کارتت

اره همین کارو کردم

آره  دیروز  ماشین خودم تعمیر گاه بود با ماشین شوهرم رفتم مدرسه در جلو رو قشنگ مالوندم&nb ...

سلام عزیزم شما شمال هستی؟؟

من اومدم مسافرت سمت نو شهر چقد هوا سرد شده😬

پریشب از بچه های شمال سوال کردم هوا چجوره گفتن گرمه

سلام عزیزم شما شمال هستی؟؟ من اومدم مسافرت سمت نو شهر چقد هوا سرد شده😬 پریشب از بچه های شمال سوال ...

نه گلم تهرانم 

اینجا هم خنکه هوا چند روزه بارندگیه 

هیچی بدتر از این نیست که درو قفل کنی کرکره قفل کنی  بری تو ماشین بعد شک کنی زیر گازو روشن گذاش ...

وای 😂😂 باد چند سال پیش افتادم

رفته بودیم خرید یهو یادم افتاد زیر کتری روشنه 😐

برگشتیم خونه دیدم کتری سوخته 🤣😂😂

شانس اوردیم خونه آتیش نگرفت

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠