2733
2734
عنوان

الان همه شکر خدا سواد دارند !

78 بازدید | 6 پست

الان مثل قدیم نیست !

همه سواد دارند .. 

"پی ادم های با شعور باشید"

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

غلط املایی هایی (غلط تایپی نه) تو تاپیکا میبینیم که حس میکنم اتفاقا باسوادها کم هستن. چون نوشتن ساده رو هم خیلیا بلد نیستن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غلط املایی هایی (غلط تایپی نه) تو تاپیکا میبینیم که حس میکنم اتفاقا باسوادها کم هستن. چون نوشتن ساده ...

بعضیا فک میکنن مثلا یجور دیگ بنویسن گنگ و باکلاسن از بیسوادی تحصیلی نیست از بیسوادی مغزیه

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
بعضیا فک میکنن مثلا یجور دیگ بنویسن گنگ و باکلاسن از بیسوادی تحصیلی نیست از بیسوادی مغزیه

الان با این حرفتون خیلی بیشتر افسوس خوردم😄😄 کاش میذاشتین فکر کنم همون بیسوادی تحصیلیه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
غلط املایی هایی (غلط تایپی نه) تو تاپیکا میبینیم که حس میکنم اتفاقا باسوادها کم هستن. چون نوشتن ساده ...

چندروزقبل یکی ازدوستانم دبیرهستن دعوتم کردخونشون رفتم وبرگهای تصحیح شده امتحان بچه هاروی میزبود برشون  داشتم یه نگاه سرسری انداختم اینقدرغلط املایی داشتن نمیدونم چرامقطع دوازدهم هم بودن مثلا رواینجوری نوشته بودمثلن 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
چندروزقبل یکی ازدوستانم دبیرهستن دعوتم کردخونشون رفتم وبرگهای تصحیح شده امتحان بچه هاروی میزبود برشو ...

ببین مثلا همین که برای عکس هی مینویسن بزار بزار خب این کلمه بگذار هست که حتی عامیانه ش هم میشه بذار

یه منشی اومده بود شرکت، تو یه نامه کوتاه اداری ۴ ۵ تا غلط داشت. به هفته موند دیدیدم هر نامه ای ایشون تایپ کنه ۲ نفر باید غلطاشو بگیرن خودمون تایپ کنیم راحت تریم!