2752
2734
عنوان

میگم این عکس خوبه بفرستیم برا معرف

| مشاهده متن کامل بحث + 1360 بازدید | 94 پست
عزیزم 🥰🥰  خب یه عکس بگیر دیگه کاری نداره دختر خوب  روسریت هم یه کم بکش عقب تر ...دیدی ...

برم ببینم مژده لواسانی چطورا ممنونم از لطف تون

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
یکم زاویه دوربین بده  ی عکس با همین مقدار ارایش بگیر یکمم لبخند بزن  اسی چند سالته

وقتی لبخند می زمم حس میکنم خیلی زشت میشم 😅

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ۲۴ 

خوشبخت بشی انشاالله من پیشنهادم اینه اگه قراره باحجاب باشی تو زندگی عکس با حجاب بده یکمم دوربینو ببر عقب تر اصلا بده یکی ازت عکس بگیره یه لبخند خوشگلم بزن

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
خوشبخت بشی انشاالله من پیشنهادم اینه اگه قراره باحجاب باشی تو زندگی عکس با حجاب بده یکمم دوربینو ببر ...

از دوربین پشت که باید قید ازدواج  رو بزنم از بس بد میشم. چشم کج دهن کج. 

معمولیم من. نمیدونم واقعا چطوری عکسی بدم به معرف. 

نه با حجاب که همه جا چادری باشم نه  بد حجاب. 

معمولی 

2731
از دوربین پشت که باید قید ازدواج  رو بزنم از بس بد میشم. چشم کج دهن کج.  معمولیم من. نمید ...

از بین این سه تا عکس سومی بهتر بود اونم خیلی بی حجاب بودی خواستگارت تورو چجور میشناسه؟

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
از بین این سه تا عکس سومی بهتر بود اونم خیلی بی حجاب بودی خواستگارت تورو چجور میشناسه؟

هستین ؟؟؟

یکم موهام بد شده 

این قدر عکس گرفتم اخرم موههم بد شد 

چه اصراریه به سلفی

اون جوری خیلی بد میشم بد که چه عرض کنم 

صورتم کج 

لبم کج 

چشمم کج 

خودمم از خودم بدم میاد چه برسه به پسر مردم 

چه اصراریه به سلفی

اخریه به موی پژان رو فرستادم 😅

برداشتی؟ 

🤍آنچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت.......کسایی که تو سرنوشت هم باشن یه روزی بهم برمیگردن شاید دور باشن شایددور بشن شاید دیر همه پیدا کنن  اما بالاخره به هم میرسن  ........تنهایی یعنی آنلاین باشی همه فکر کنن خیلی مخاطب داری ولی خودت از تنهایی ندونی چیکار کنی هی الکی پست بزاری*)         ما که ندیدیم ولی میگن خیلی قشنگه یکی از ته دل دوستت داشته باشه")🙂💔
اخریه به موی پژان رو فرستادم 😅

خواست دوباره بذار منم ببینم 

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم