2752
2734

دیشب بدنم داغ بود ولی سردم بود 

پریودم نمیشه ۷ روز پیش باید میشدم 

حالت تهوع هم دارم نمیدونم چرا 

هفته پیش دکتر زنان بودم سونو کرد گفت کیست داری چندتا 

بنظرتون از چیه از علائم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من این طور بودم حامله بودم 

منم علائم بارداریم اینا بود

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
2731
سلام خوبی عزیزم نی نی خوبه اذیت نمیکنه؟

سلام قربونت تو چطوری

نی نی دهنمو سرویس کرده ۵روزه نخوابیدم خیلی خستم از همه چیز و همه کس خیلی سخته

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
سلام قربونت تو چطوری نی نی دهنمو سرویس کرده ۵روزه نخوابیدم خیلی خستم از همه چیز و همه کس خیلی سخته

منم شکر خوبم منم باور کن خوابم کلا شده۳  ۴ ساعت از وفتی زایمان کردم یکی نگفت من این بچه میگیرم برو یه کم بخواب بخدا از روز دوم سوم خودم پاشدم کارهام کردم مامانم که یه بحثی درست کرد که دوروز نیاد کمکم منم نرم خونه اش باور کن از روز سوم زایمانم نه خونه ام اومده نه خونه شون رفتم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
منم شکر خوبم منم باور کن خوابم کلا شده۳  ۴ ساعت از وفتی زایمان کردم یکی نگفت من این بچه میگیرم ...

منم عزیزم یه خواهر داغون دارم که کلی چیز به بچم یاد داده بعد این بی خوابی ها باید بشینم اون چرندیاتو از ذهن بچه پاک کنم

جرعت نمیکنم برم خونشون بچمم این رو به اون رو شده انگار براش دعا گرفتن حسودی و اینا نمیکنه اما رفتاراش کاملا غیرطبیعی شده 

حسرت یه خواب راحت به دلم مونده از وقتی بچم دنیا اومد یه روز خوش ندیدم از روز دوم بستری شد واس زردی عدد زردیش۲۳بود میخواستن خونش عوض کنن بعدش فهمیدم فاویسمه

بعد باز زردیش رفت بالا هی رفتم دکتر تا با دارو خوبش کنم شیرخشکشو دوس نداشت هی رفتم دکتر هی رفتم دکتر خستم خسته گردنم تیک گرفته میپره خود به خود دیروز تو خونه خودم خوردم زمین هیچکس نیست بگه خرت به چند از بعد زایمان تمام کارام خودم کردم خانواده شوهرم حتی زنگ نزدن تبریک بگن بخدا داره بچم نزدیک یکماهش میشه

منم عزیزم یه خواهر داغون دارم که کلی چیز به بچم یاد داده بعد این بی خوابی ها باید بشینم اون چرندیاتو ...

منم بچه ام فاویسمی هست منم روز سوم بستری شد یه روز دوباره روز ۱۵ زرد شد بردمش بیمارستان گفت اون قدر نیست بستری بشه دیگه اومدم خونه لباسش کم کردم گرم نگرفتمش شیر خشک بهش دادم خداراشکر تاروز بیستم کلا زردیش خوب شددیشب بخدا تو خواب یه دفعه عوق زد بچه ام داشت دور از جونش خفه میشد خودم و شوهرم مردیم از ترس بهم هم گفتن قلبش صدا اضافه داره باید اکو بشه حالا گفتم چند روز دیگه ببرمش بخدا منم از بی خوابی بدنم کوفته کوفته چشمام دیگه میسوزن منم مامانم که این طور مادر شوهرم هم بچه ام دیگه نزدیک یک ماهش بود اومد دیدش خواهر شوهرم اینا هم نیمدن از بچه هام هم نگم که دائم باهم دعوا میکنند موقع امتحان هاشون هم هست گفتم حالا مگر اینا تعطیل بشن یه کم استراحت کنم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
منم بچه ام فاویسمی هست منم روز سوم بستری شد یه روز دوباره روز ۱۵ زرد شد بردمش بیمارستان گفت اون قدر ...

خدا کمکت کنه توام اوضاعت خیلی سخته