2733
2734

سلام

مامان من حدود 3 هفته است که سردردهای شدید داره حتی نماز میخونه نمیتونه سجده کنه سرش درد میگیره حالش بد میشه...کلا سردردش هست فقط گاهی کم میشه

دکتر مغز و اعصابش رفتیم اسکن مغزی گرفتن آزمایش خون گرفتن گفتن چربی خونش بالاست از اونه.....اومدیم یه هفته صبر کردیم تغییر نکرد...رفتیم یه دکتر مغز و اعصاب دیگه که میگفتن خیلی خوبه...اونم MRI نوشت انجام دادیم گفت هیچ چیز جدیدی تو مغزش اتفاق نیفتاده و هرچی هست از اثرات سکته مغزی 6 سال قبلشه...دارو داد گفت اثر میکته سردرداش بهتر بشه ولی اثر نکرده...از صبح نگرانم نکنه توموری چیزی باشه زبونم لال...با MRI مشخص میشد دیگه اگه همچین چیزی بود؟ چکار کنم؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونه فشار خون باشه 

میگرن 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2731

اگه مشکلی بود با MRI مشخص میشد، نگران نباشین. از همون چربی خونه که سردرد دارن، دارویی که دادن برای کنترل چربی خونه؟ 

رژیم غذایی رو براشون رعایت کنین، آب زیاد بنوشن و خوابشون تنظیم باشه خیلی زود رفع میشه علائم

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 

نگران نباش . یک ختم بردار برای سلامتیش .صدقه هم بدید ‌

برید طب اسلامی یک جای خوب . ان شالله تومور نیست . 

گل گاو زبان شب بخوره . به پیشونیش زنجبیل ماساژ بده . گلاب به صورتش اسپری کنن. خواب کافی داشته باشه. آب هشت لیوان بخوره .  ‌ نوره به بدنش بزنه. 

فشارش را اندازه گرفتید؟ 

بالا بود روزای اول که سردردش شروع شد...ولی با دارو کنترل شد الان بالا نیست خوبه... چربی خونش بالاست آخه از اونم باشه باید تا الان یکم بهتر میشد دیگه...چون سه هفته است غذاش رو کنترل میکنیم بدون روغن باشه و قرص کنترل چربی خون هم میخوره

نگران نباش . یک ختم بردار برای سلامتیش .صدقه هم بدید ‌ برید طب اسلامی یک جای خوب . ان شالله تو ...

برای چربیش . تو ماست شبا شوید بریزه بخوره یا غرق شوید بخوره . چربیش و بیاره پایین . سیر هم خوبه تکه تکه با آب قورت بدن

اگه مشکلی بود با MRI مشخص میشد، نگران نباشین. از همون چربی خونه که سردرد دارن، دارویی که دادن برای ک ...

یعنی چون MRI چیزی نشون نداده نگران تومور نباشم؟  بله قرص برای چربی خون نوشت گفت پیاده روی هم بره حتما...مامانم دیگه با سختی پیاده روی میره قرصشم میخوره...اما سه هفته است تغییر خاصی نکرده..نباید تا الان بهتر میشد اگه از چربی خون بود؟

دیگه همه جور چکاپی دادین دیگه چرا نگرانی عصبی نشدن؟

آخه خوب نمیشه سردرداش...میگه یکم که تحرک دارم یا سرمو خم میکنم بدتر میشه...میگرن هم نگفتن داره.. نمیدونم از چی میتونه باشه پس؟  

خودت میندازی؟ تا چند وقت خوبه؟ میگرن منو دیوونه کرده

نه برای من جاریم میندازه اخه تو یه آپارتمانیم. همون که انداخت نهایت ۵ الی ۱۰ دقیقه ای خوب میشم. بلدین اگه امتحان کن ضرری نداره که پشت گردنت

سلامتی و خوشبختی دخترم
یعنی چون MRI چیزی نشون نداده نگران تومور نباشم؟   بله قرص برای چربی خون نوشت گفت پیاده روی هم ...

نه عزیزم نگران تومور نباش، کوچکترین مشکلی اگه بود توی گزارش MRI مشخص میشد. 

کم‌کم تاثیر میذاره، اگه امکان پیاده‌روی و ورزش ندارن، ناچارا باید رژیم غذایی رو سخت‌تر کنن 

خدا سلامتی بده عزیزم 

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰