2733
2739
عنوان

کسی همشهری سبحان هست؟ همون پسری ک تو آب میگن غرق شده

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 33 پست

داستان چیه 

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سبحان کیه؟ چرا من خبرا را تو سایت میفهمم دیروزم گفتن اوا من خبر نداشتم چند وقت پیش یسنا را هم خبر ...

اوا چی شد

نشنیدم اینم

یسنا هم همین سایت فهمیدم

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
2731
والله چیزی دست گیرم نشد گفته بودن چقدر پدر اوا بی غیرته که میخاد رضایت بده نمیدونم نامادریش چه بلایی ...

نامادریش ازپله پرتش کرد پایین فوت شد الان میگن باباش رضایت داده بهش

اللهم عجل لولیک الفرج 🌹

منم تازه اینجا خبر رو خوندم . بچه 5 ساله  با دوستاش رفته لب رودخونه ؟ مگه اون دوستاش چند ساله بودند ؟ نهایت 2-3 سال بزرگتر . متاسفانه بزرگترهای بیفکری دارند . همیشه تو این اتفاقات بزرگترها کوتاهی کردند . درد بزرگیه بچه ات اینجوری از دنیا بره . نمیدونم چرا درس عبرت نمیشه . مادر بودن که فقط دنیا آوردن نیست باید مراقبت هم بکنی .

عزیزم دوستاش دیدن که افتاده  بعدم رودخانه خرسان خیییلی خطرناکه  دوبار هم جسدش رویت شد ام ...

شما همشهربشون هستین یعنی مطمعنید رو آب دیدنش ؟

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
منم تازه اینجا خبر رو خوندم . بچه 5 ساله  با دوستاش رفته لب رودخونه ؟ مگه اون دوستاش چند ساله ب ...

دوتا دوستش دقیقا همین سن و قد و قواره خودش بودن واقعا همینطوره یسریا خیلی بی فکرن من خودم ب چشم میبینم خیلی از مادرها خیلی بی فکری میکنن

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
متاسفانه قبلا جسد رویت شده اما بخاطر مکان بد و تند بودن سرعت اب نتونستن بگیرنش 💔

مطمعنید از ی منبع معتبر شنیدید؟

با خونواده رفته بودن اونجا با چی؟خونوادش کدوم جهنمی بودن 

نه سه تا بچه هم قد و سن هم رفته بودن اونجا بازی چمیدونم خیلیا خیلی خیلی بی فکرن