2733
2734

دلیل نمیشه هر مدل آدمی میاد صرفا چون پول داره، تحصیلات داره، یا خوشگله بگیم اوکی حله تو از فردا دامادی! 

یا مثلا یه آقایی از رفقای پسر خالم دوبار دیدمش به خواستگاری نرسید، از خانواده ثروتمند، تحصیلات بالایی هم داشت بهم میگفت با اجازه من حرف میزنی، با اجازه من میخندی، با اجازه من میخوابی و ... یه بار جلوش خندیدم سرزنشم کرد حس حقارت داشتم. 

ماها نمی‌خواستم واسه پول و ... از چاله بیافتیم تو چاه. این سخت گیری نیست. اگر ادم بخواد به هر قیمتی ازدواج کنه چه ارزشی داره. 

مشکل اینه تعادل بهم خورده، همون‌طور که یه فصل خاص برای ماهیگیری هست تا تعادل آبزیان دریا بهم نخوره، برای ازدواجم باید حداقل زن و مرد سنشون بهم بیاد، نه با ده ها سال اختلاف سنی ازدواج کنن و اون پسر همیشه فکر کنه زن جوان بهش میدن، در حالیکه همسن خودش هم گزینه خوبی برای ازدواجه. مثلا ازدواج دختر ۱۸ ساله و پسر ۳۸ ساله!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مردای عوضی ۳۰ ساله میرن دنبال دختر دبیرستانی 

اون دختر دبیرستانی واقعا باید درس بخونه، شاد باشه و دنبال شغل بگرده. مهمترین مقصر این قضیه اول خانواده دختره که تن به چنین مسئله ای میدن. 

2731
تازه من میگم جوان تو سایتای خارجی نوشته سن نوجوانی تا ۲۴ سالگیه

ولی سعی کنید توی ازدواج از اصطلاح دادن و گرفتن استفاده نکنید تا عادت کنید

مثلا نگید اومد دختر را گرفت

بگید اون آقا با اون دختر خانم ازدواج کردند

چی تو فکرش میگذره که میرن همچین خاستگاری ای ؟؟

پسر دوست مامان من بمحض اینکه فهمید یه آقایی گاو داری داره و درآمدش بالاست، با وجود اینکه سنش زیاد بود رفت خواستگاری دختر ۱۷ شاله اون اقا و باهاش ازدواج کرد. 

ولی سعی کنید توی ازدواج از اصطلاح دادن و گرفتن استفاده نکنید تا عادت کنید مثلا نگید اومد دختر را گر ...

ای خواهر من ما داریم چی میگیم شما غلط املایی میگیری. بقول قدیمیا بچسب به نون که خربزه آبه. ما تو شهرمون اینطوری صحبت میکنیم

ببین همون پسری که با شما بود یا به بلوغ فکری نرسیده بود یا مشکل روح وروان داشت یه مرد موقعی باید ازدواج کنه که به بلوغ فکری رسیده باشه و بتونه شرایط رو درک کنه گاهی حتی ده سال اختلاف سن هم مهم نیست اگر هر دو در شرایط ازدواج و تفاهم باشند

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
ای خواهر من ما داریم چی میگیم شما غلط املایی میگیری. بقول قدیمیا بچسب به نون که خربزه آبه. ما تو شهر ...

خیلی اشتباهه

مگه دارید راجع به اشیا صحبت می کنید؟

توی خیلی از روستاها میگن خانواده ی فلانی عروس خریدن؟؟؟ آیا درسته؟؟؟؟؟

شغل پسره چی بود ؟  خانواده دختره چه فوری قبول کردن

تعمیرات ماشین های کارخونه . مامانو با چوب کتک زد ، برای دختره یه حلقه نامزدی گرفتم که یه نگین الماس روش بود و چند سال پیش در اومد ۲۵ میلیون