2752
2734
اره کلا برای لانه گزینی درد داشتن عادیه ولی شما هم دیگه باید رعایت کنی رابطه حذف میشه نباید چیز سنگ ...

من با بتای بالای 11000هنو بچرو ندیدن گفتن یا احتمالا خارج رحم هست یا دوقلو بوده ک یکیش خودشو تونسته بالا بکشه پسفردا نوبت سونو واژینال دارم خییییییلی میترسم 😭

میشه برام دعا کنی همین الان ک داری امضامو میخونی 🥺🥺🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😔😔😔😔چی بگم

چند ماهته؟ ویار داری؟

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
من با بتای بالای 11000هنو بچرو ندیدن گفتن یا احتمالا خارج رحم هست یا دوقلو بوده ک یکیش خودشو تونسته ...

نه استرس نداشته باش....من ک ازمایش بتا دادم اولش منفی بود....ولی علائم بارداری داشتم...برا همین صبر کردم یه ازمایش دیگه دادم مثبت شد...به نظرم اعتماد نکن به این بتا و این چرتا.‌‌حالا شرط میبندم میری سونو بهت میگن همه چی اوکیه ولی استرس برات خوب نیس

2731
من یازده هفتم

اوه پس طبیعیه نتونی چیزی بخوری میگذره این روزام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
نه استرس نداشته باش....من ک ازمایش بتا دادم اولش منفی بود....ولی علائم بارداری داشتم...برا همین صبر ...

ممنونم عزیزدلم 😘😘😘😘

اره دارم از بین میرم..‌. به هر کی میگم کی حالت تهوع ازم میره میگن معلوم نی 

واقعا معلوم نیس من سر سه ماه تهوعم تموم شد بعضیا طول میکشه بعضیام خیلی کم میفهمن ینی بهمن ماه و اسفند ماه اوج تهوعم بود هیچ راهی ام براش پیدا نمیکردم ولی بسختی فراوان گذشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم عزیزدلم 😘😘😘😘

بعد اتفاقا اگه عدد بتا بالا باشه این به معنی اینه که بچه سالمه...اگه بتا خیلی کم تغییر کنه مشکوک میشه به خارج از رحم ...چون بچه از ۴۸ساعت باید عدد بتاش دو برابر بشه

اگه نشد میگن مشکوکه چون وقتی خارج از رحم باشه نمیتونه رشد کنه...اصلا نگران نشو خودم بهت میگم میری بهت میگن سالمه بعدا خبرشو بهم بده دقیقا همینه ک من گفتم

بعد اتفاقا اگه عدد بتا بالا باشه این به معنی اینه که بچه سالمه...اگه بتا خیلی کم تغییر کنه مشکوک میش ...

اجی اخه من دو بار تیتر بتا دادم گفتن منظم بالا نمیاد اول ک تست بارداری دادم نزدیک 8000بود از دوم تیتر بتا دو روز بعدش 10000بود تیتر سوم بتا ک چهار روز بعد دادم 11000بود دکتر گف نامنظم بالا میاد و مشکوکه

دلم خون بخدا 

واقعا معلوم نیس من سر سه ماه تهوعم تموم شد بعضیا طول میکشه بعضیام خیلی کم میفهمن ینی بهمن ماه و اسفن ...

اره واقعا خیلی سخته من فکر نمیکردم اینقدر سخت باشه...من هر چی رو نگاه کنم مزشو تو دهنم حس میکنم....در یخچال بوی مایع ظرفشویی حالمو بهم میزنه...خیلی وضعیتیه که قابل توصیف نیس فقط اونی ک شرایطش مث خودته درکت میکنه

اره واقعا خیلی سخته من فکر نمیکردم اینقدر سخت باشه...من هر چی رو نگاه کنم مزشو تو دهنم حس میکنم....د ...

من از بوی ماشینمون متنفر بودم و همینطور خونه حتا الانم میرم بیرون وقتی وارد خونه میشم عوقم میاد ولی دیگ بالا نمیارم باز من خیلی خوب بودم همزمان هم میخوردم هم تهوع داشتم. ی دوستی دارم اونم بارداره اون بیچاره حتا آب تو معدش نمیموند هیچی نمیتونست بخوره ولی الحمدلله گذشت انشاالله شمام تهش نی نی تو بغل میگیری همه اینا یادت میره😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40