2733
2734
خوشبحالتون زیارت قبول به امام رضا بگو خیلی داغون و پشیمونم 🥺🥺بگو چرا دعای ده سال پیشم و مستجاب کر ...

میتونم بپرسم چی میخواستی و چیشد؟😢

منم یه چیزو چهار ساله میخوام نشده ولی اینطوری دعا کردم همیشه گفتم خیر رو واسم این راه بزار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا علیه السلام 

زیارت قبول عزیزم

برای سلامتی کامل رزیتا دعا کن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

به دلم افتاد بیام نی نی سایت شاید کسی قرار باشه بره حرم ازش بخوام واسه حاله بدم دعا کنه که تامیک شما رو دیدم😢❤🥺 انشالله هر حاجت روا بشی عزیزمم❤

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین❤                                       واسطه شو که بشه یاامام رضا شما رو به جوادتون🥺🙏❤     ۲/۳۱❤ ۲/۲۳❤ ۶/۱۷❤ ¥$🖇🧸

زینب🥹لطفا بهش بگو جان جوادش باهام آشتی کنه و مثل قبل هوامو داشته باشه، آخه تنها دلخوشی این دنیام همین نگاه  پرمهرش بود، منو ببخشه و مهربونیشو ازم دریغ نکنه💔

خدای مهربون من💕تو زندگیمو بساز، تو بسازی قشنگه....