2733
2734
عنوان

نوزاد هشت ماهه دارم خواهرم میگه بیا اداره ما کار ساعتی

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 40 پست
شوهرم میگه برا تو شغل معلمی خوبه چون تو تنبلی حداقل سه ماه بخابی بقیه کارا بری میای گریه میکنی خخ

اگه میتونی معلم بشی آزمون آموزگاری شرکت کنی حقوقش که از این بیشتره...

دلی که رحمه زخمه💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب همین بچه فردا بزرگ شه کلی امکانات میخاد منم داره سنم بالا میره میترسم دگه نتونم برم سرکار دولتی

هر جور مایلی.‌.. برین به آینده خودتو بچه ات به خاطر کار دولتی با چس تومن حقوق . خودتو بی ارزش کن

خودمم دو دل موندم اخه خاطرات هر دوشون شاغلن جفتشون هم موقع نه ماهه بودن بچشون برگشتن سرکارشون

میدونم هوس انگیزه ولی بجه گناه دازه مادرشوهر مثل تد که نگهش کمی داره روحیش داغون میشع بجه ۸‌ماهه خیلی اعصاب میخواد فقط مادر میتونه تحمل کنه

انشاالله دامن همه مادرها سبز بشه
شماها که عشق کارید چرا زایدید؟

کی دوست داره کار کنه؟ وقتی خوردن خوابیدن هست؟؟ ولی در شرایطی قرار نگرفتی که شرمنده بچه ات باشی صد درصد میای میگی شرایط مالی نداشتی بچه نمی آوردی منم در جوابش میگم من کف دستمو بو نکرده بودم نمیدونستم اینجوری میشا

میدونم هوس انگیزه ولی بجه گناه دازه مادرشوهر مثل تد که نگهش کمی داره روحیش داغون میشع بجه ۸‌ماهه خیل ...

آره خودمم نمیدونم بتونم تحمل کنم یا نه ولی کلا انگار روحم گره خورده بهش. لاین چند روز داشت دندون درمیاورد اصن نخوابیده بودم تازه خوب شده   

آره خودمم نمیدونم بتونم تحمل کنم یا نه ولی کلا انگار روحم گره خورده بهش. لاین چند روز داشت دندون درم ...

اره میفهمم بچه داری واقعا سخته فقط هم از مادر برمیاد

انشاالله دامن همه مادرها سبز بشه
2706