2752
2734
عنوان

وای خدا چطور تمیز کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 20 پست
ماهم اومدیم تو خونه الانمون کثیف همه جا کابینتا چربی گرفته،سرویس بهداشتی عین بین راهی ها بود با اینک ...

همه کارارو هر طوری شده انجام میدم ولی از سرویس متنفرم مخصوصا جایی که برا خودم نباشه من ببخشید میخوام برم سرویس ماسک میزنم چشامو میبندم نمیدونم اینو کجای دلم بزارم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالم از سرویس بهم میخوره وسواسیم خیلی بده شوهرمم کلافه کردم

منم وسواسم. اصلا نمیتونم دست بزنم. واسه همین میگم نیرو بگیر اول اشپزخونه و هال اینا رو تمیز کنه .‌بعد دسشویی بعدم حمام.مدتی که اونجایی فکر کن رفتی مسافرت و موقتی هست. انگار رفتی مسافرخونه. اینجوری راحت تر کنار میای

هیچم   هیچ
همه کارارو هر طوری شده انجام میدم ولی از سرویس متنفرم مخصوصا جایی که برا خودم نباشه من ببخشید میخوام ...

دیگه مجبوری یا کمکی بگیری برای تمیزکردنش یا همسرت تمیز کنه.

من که دلم به کار کسی راضی نمیشه خودم تمیز میکنم با ۱۰۰تا ببخشید عق زدن😫😫😫