2737
2739
عنوان

امروز یه کی رو سیلی زدم 🌝

158 بازدید | 13 پست

همکلاسیمو

که یه زمانی فکر میکردم دوستمه!!

پشتم حرف در اورد و من هی هیچی نگفتم اونم گردن نمی گرفت

امروز تو دستشویی که بودم دیدم داره پشت سرم حرف میزنه و تهمت میزنه 

منم پریود، عصبی شدم از دستشویی اومدم بیرون خوابوندم زیر گوشش و فحشش دادم  اونم کپ کرده بود بدبخت 

برام دردسز نمیشه این قضیه؟

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍

چون بعدش گفت میرم پیش رییس دانشگاه یا ازت شکایت میکنم منم گفتم از غلطی میخوای بکن

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه خوب کاری کردی  اون چکار کرد

اون شک شده بود بعدش به خودش اومد گفت شکایت میکنم میرم پیش ریسس دانشگاه 

دوربین نداشت؟

نمی‌دونم 😐🔪

نمی‌دونم 😐🔪

اگر داره که نمیتونی بزنی زیرش

ولی اگر خوابگاهی و دوست پسر داره  میتونی از دون طریق تحت فشارش بزاری

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2740
رییس دانشگاه بیکار نیست بشینه پای حرف های این خانم مگه دبستانیه؟

نه حراست احتمالا باید بره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
اگر داره که نمیتونی بزنی زیرش ولی اگر خوابگاهی و دوست پسر داره  میتونی از دون طریق تحت فشارش ب ...

دوست پسر داره 

رییس دانشگاه بیکار نیست بشینه پای حرف های این خانم مگه دبستانیه؟

رفته بع مامانش زنک زده دوستم منو زد ، فک کننن

منم میگم پشنم در حرف میاورد

حراست می‌دونم ولی اینکه گفته میرم پیش رییس دانشگاه خنده داره 

حراست هم هیچ کاری نمیکنه نهایت یه توبیخ همین 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
رفته بع مامانش زنک زده دوستم منو زد ، فک کننن

خخخ یاد دبستان افتادم ولی شما هم باید روی خشمتون کنترل داشته باشید 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .