2752
2734
عنوان

اثرات خیانت

107 بازدید | 10 پست

سلام .دوستان من۲۴سالمه کلا ۲ تا رابطه دوستی داشتم که هر دو کمتر از ۱ سال بودند اما هر دوتاش بهم خیانت شد .شک تو دلپ مونده الان یه رابطه ۴ ساله خوب دارم اما همش شک میاد تو دلم .همش حس میکنم که مردا همشون همینن و خیانت میکنن و هیچ حرفی رو بدون قسمو آیه باور نمیکنم...با اینکه طرف مقابلم واقعا وفاداره و اصلا تو این فازا نیست حتی اهل اینستاگرامو فضای مجازی هم نیست .همش دوست دارم که امتحانش کنم.یا گو شیشو چک میکنم  .خودم میدونم که شک های الکیه بارها بهم ثابت شده که طرز فکرم اشتباهه .ما در شرف ازدواج هم هستیم .راه حلی برای اینکه بتونم از این موضوع بگذرم دارید؟؟

💕🌸🎀

درست نمیشه من الان همش به شوهرم شک دارم 

دائم چک میکنم ، حتی بهش تهمت میزنم 

جواب ندادنی بهش تهمت هرزگی میزنم 

ولی بعدش ثابت کرده اشتباه فکر میکنم 

مشاوره هم رفتم کارساز نیست 

الآنم جواب نمی‌ده از عصر تصمیم به طلاق گرفتم حتی 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط با مشاور تونستم یکم خودمو بهتر کنم

و البته هیچ وقت هم نمیرم چک کنم جون میدونم هر چی بیشتر پیگیر باشم شکمم بیشتر میشه

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2731
درست نمیشه من الان همش به شوهرم شک دارم  دائم چک میکنم ، حتی بهش تهمت میزنم  جواب ندادنی ...

منم همینطوریم 😔بارها سر این موضوع دعوا مون شده 

لەنێوان خەم و بێدەنگی تەمەنم بەسەر چوو🖤❗️..
درست نمیشه من الان همش به شوهرم شک دارم  دائم چک میکنم ، حتی بهش تهمت میزنم  جواب ندادنی ...

مشاور چیا گفت .نامزدم میگه چرا من باید تاوان خیانت نفر های قبلی رو بدم ...و اینکه من مطمئنم که این اهلش نیست ولی باز شک تهه دلم هست

💕🌸🎀

[QUOTE=338987793]من فقط با مشاور تونستم یکم خودمو بهتر کنم و البته هیچ وقت هم نمیرم چک کنم جون میدونم هر چی بیشتر پی ...[/QUOTنامزد من اینستا نداره ولی الان یه جا دیدم که لینک استوری اینستاتو یا پیج فیک براش میفرسی از هر طریقی و اون میزنه روش چون نمیدونه تویی و تو متوجه میشی که اون اینستا داره یا نه ...خیلی کنجکاوی میکنم ...بارها مطمئن شدم که شکم الکیه ولی نمیدونم چه باید کرد 

💕🌸🎀
[QUOTE=338987793]من فقط با مشاور تونستم یکم خودمو بهتر کنم و البته هیچ وقت هم نمیرم چک کنم جون میدون ...

خودتو باید بزنی به بیخیالی 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
مشاور چیا گفت .نامزدم میگه چرا من باید تاوان خیانت نفر های قبلی رو بدم ...و اینکه من مطمئنم که این ا ...

ببین من یه دوستی دارم هرگز بهش خیانت نشد 

هرگز به شوهرش شک نداشت 

۱۰ سال بهترین رابطه عاشقانه رو با هم داشتن 

ازدواج کردن بعد دو سال با یه بچه 

وحشتناک بهش خیانت کرد 

جلو چشمش با بدترین صحنه ...

الان یکساله جدا شده کارش شده گریه ..

میدونی خیلی به شوهرش اعتماد داشت 

اینکه ما الان نمی‌تونیم اعتماد کنیم 

مشکل از ما نیست ..مشکل اینه که آدما همینن 

و ما چون یکبار ضربه خوردیم 

دیگه حالت دفاعی داریم 

دیگه نمیشکنیم 

و همین اعتماد نکردن یعنی نشکستن ..

دیگه هرگز مثل قبل نمی‌شیم ..

فقط باید تو رفتارت کنترلش کنی 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
ببین من یه دوستی دارم هرگز بهش خیانت نشد  هرگز به شوهرش شک نداشت  ۱۰ سال بهترین رابطه عا ...

واقعا لعنت به این زندگی ..ولی مرد ها زیاد به زن ها شک نمیکنن از بس آمار مردا بده آدم همیشه باید ترس تو تنش باشه حتی تو زندگی خوب و با آدم خوب .ولی یکی به من گفت خیانت ارثیه و به خانواده طرف برمیگرده مثلا پدرش

💕🌸🎀
واقعا لعنت به این زندگی ..ولی مرد ها زیاد به زن ها شک نمیکنن از بس آمار مردا بده آدم همیشه باید ترس ...

ببین باید بپذیریم آدما ممکنه با گذر زمان تغییر کنن 

فقط تمرکزت روی خودت باشه از نظر شغلی تحصیلی 

خودت رو همیشه ارتقا بده ..

که اگه روزی اتفاقی افتاد ، خودت رو داشته باشی 

نمیشه جلوی این امر رو گرفت