2733
2734
عنوان

نمیتونم عاشق شم ...

172 بازدید | 19 پست

من خیلی آدم احساساتی هستم 

عشق و دوست داشتن رو دوست دارم 

قبلا هم عاشق کسی بودم بهش نرسیدم 

الان ازدواج کردم ، ولی نمیتونم همسرم رو 

دوست داشته باشم ، نمیتونم عاشقش باشم و 

گاهی حس میکنم ازش بیزارم 

البته که کارایی کرده که ازش سردم 

مثلا دروغ پنهان کاری حرص دادنم 

بد قولی بی پولی و...

به نظرتون من باید چکار کنم 

پیشنهاد مشاوره ندین که رفتم و کارساز نبوده 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا بعضی وقتا یه کاری میکنن که آدم دلش میخواد بکشتشون من که حالم ازش بهم میخوره همش میگم من با این سنم نباید این چیزارو میکشیدم💔 

تاریخ۱۴۰۳/۳/۱ خب چ بگم اومممم ساعت ۲۲:۲۲ نمیدونم چمه ولی دلم بدجور گرفته دلم مامانمو میخواد🥲                       تاریخ ۱۴۰۳/۳/۱۶ دعا کنین بتونم طلاق بگیرم حالم بده    میشه یه صلوات برام بفرستی؟❤️
2731
دلت پیش کسی دیگه ایه؟ غیر از شوهرت

نه پیش اونم نیست ولی خب از عشق و دوست داشتن 

سردم ..نمی‌دونم چرا 

البته شوهرم خیلی رو مخم می‌ره 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
بهتره که  راحت زندگی کن

خب زندگی بدون دوست داشتن درده

عشق که هیچی عشق نخواستیم 

ولی دل خوشی ساده هم ندارم بهش 

واقعا بعضی وقتا یه کاری میکنن که آدم دلش میخواد بکشتشون من که حالم ازش بهم میخوره همش میگم من با این ...

الهی عزیزم ‌‌..

میفهمم چی میگی 

منم حس میکنم ازش متنفرم و بریدم 

سخت نگیر  بیشتر ادما همین حسا رو تجربه میکنن تو زندگی

خب من طاقت ندارم 

می دونم عزیزم 😔😔😔 چون خودم خیری از عشق و عاشقی ندیدم  بخاطر همین دلزدم

خب منم دلزده شدم ولی حس میکنم 

این سهم من نیست از زندگی ..

سرد و بی روح 

همش دعوا و جر و بحث و..

خب منم دلزده شدم ولی حس میکنم  این سهم من نیست از زندگی .. سرد و بی روح  همش دعوا و جر ...

منم

هفته قبل تو دعوا سر یه چیز ساده کلی زد تو صورتم و گوشم و دستمو پیچوند 

الان دستم نابوده نمیتونم خم و راست کنم

خیلی عذاب وجدان داره

باهاش فقط دارم زندگی میکنم

خیییییلی عاشقش بودم

خیلی

منم هفته قبل تو دعوا سر یه چیز ساده کلی زد تو صورتم و گوشم و دستمو پیچوند  الان دستم نابوده ن ...

عاشق شوهرت بودی ؟

2706