2733
2734

۶ ماهه فهمیده دیابت داره دارو میخوره وقتی هم این حالت میشه قندشو چک میکنم زیاد بالا نیست مثلا ۱۶۰ ۱۷۰ هست

تجربه ندارم عزیزم ببرشون دکتر دیابت شوخی بردار نیست و اینکه کیوی خرد کن.روش پودر دارچین بزن بهش بده بخوره قندش پایین میاد

﮼هیچۍواسم‌مثلِ‌توقشنگ‌نیست دلبر!♥️👩‍❤️‍👨

مامان منم دیابت داره همش میکه پاهام از زانو به پایین جون ندارن و بی حسه 

فکر کنم از علایم قند باشه

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تجربه ندارم عزیزم ببرشون دکتر دیابت شوخی بردار نیست و اینکه کیوی خرد کن.روش پودر دارچین بزن بهش بده ...

هفته گذشته دکتر بود گفتش قندت اومده پایین مشکلی نداری .

2731
مامان منم دیابت داره همش میکه پاهام از زانو به پایین جون ندارن و بی حسه  فکر کنم از علایم قند ...

خودم خانوادم همه دیابتی ان. اما همسرم میگه سر میشن داغ میشه کف پاش

قند برای مایی که شام میخوریم و میوه و کلی خوراکی ۱۶۰ باشه ی مقدار زیاده ولی برای ی فرد دیابتی نباید بگی اره اوکیه خیلی خوبه ک ۱۶۰ ۱۷۰ هستش ، پدر من اوایل قندشون ۳۰۰ ۴۰۰ بود انسولینی هم شدن بعد رعایت کردن انسولین و قطع کرد دکتر گفت قرص هارو بخور ولی اگه قندت بالا بود استرس نداشته باش مواد غذایی رو رعایت کن و قرص هاتو ب موقع بخور قند با مقدار بالا خطرش از افت قند کمتره چون افت قند میبره کما فرد مبتلارو 

منظورم قند بالا ۵۰۰ ۴۰۰ نیست همین +200

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !

شاید دوز داروهاش بالاست و دچار افت قند میشه..حتما بره دکتر و علائمشو توضیح بده..چون افت قندم خطرناکه..

خواهش میکنم برای سلامتیم یه صلوات بفرستید 🥺❤️شاید با دعاهای شما دوباره سلامتیمو بدست بیارم 😔
خودم خانوادم همه دیابتی ان. اما همسرم میگه سر میشن داغ میشه کف پاش

قند خونه و هزار عوارض 

به دکترش بگید 

انشالا که بهتر میشه 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
قند برای مایی که شام میخوریم و میوه و کلی خوراکی ۱۶۰ باشه ی مقدار زیاده ولی برای ی فرد دیابتی نباید ...

یگم گیجم کردی عزیزم. الان براش خوبه یا بده که ۱۷۰ هست؟ خب نرماله نباید سر بشه. مامانم میگه چون یه مدت قندش خیلی بالا بوده الان که میاد رو ۱۶۰ برا بدنش مثل اینه که افت قند گرفته.

شاید دوز داروهاش بالاست و دچار افت قند میشه..حتما بره دکتر و علائمشو توضیح بده..چون افت قندم خطرناکه ...

خب قندشو میگیرم ۱۶۰ ایناس افت قند نداره.تازه دکتر بوده علائمشو گفته 

یگم گیجم کردی عزیزم. الان براش خوبه یا بده که ۱۷۰ هست؟ خب نرماله نباید سر بشه. مامانم میگه چون یه مد ...

حتما سعی کنین از یه دکتر کمک بگیرین چون باز اینا چیزایی بودن ک من برای پدرم از دکتر شنیدم یادم مونده

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !
خب قندشو میگیرم ۱۶۰ ایناس افت قند نداره.تازه دکتر بوده علائمشو گفته 

مامانم یسری اینجوری شده بود که دکتر داروهاشو عوض کرد بهتر شد..چی بگم..خب اگه به دکتر گفته..دکتر نگفته بخاطر چیه؟؟

خواهش میکنم برای سلامتیم یه صلوات بفرستید 🥺❤️شاید با دعاهای شما دوباره سلامتیمو بدست بیارم 😔