2733
2734
عنوان

بچه بیارم یا نیارم؟؟؟😓

89 بازدید | 10 پست

سلام 

۲۵ سالمه و همسرم ۲۹ سالشه

یک ماهه که ازدواج کردم 

لیسانس حسابداری دارم ولی شاغل نیستم 

همسرم فامیلمون بود و تقریبا ۷ ساله که باهم در ارتباطیم، ۵ سال دوست بودیم ، ۲ سالم نامزد بودیم 

الان که یه ماهه ازدواج کردم گاها خیلی دلم میخواد بچه دار بشیم

نمیدونم چرا

همسرم آدم خیلی خیلی خیلی خوبیه و از بابت اون هزارررررردرصد مطمئنم

ولی تنها علتی که میگم بچه نیارم، اینه که  حس میکنم خیلی زوده...

وضع مالی متوسطی داریم

یه واحد آپارتمان داریم و یه ماشین ۲۰۶ و یه مقدار طلا شغل همسرم کارمندیه

اکثرا میگن بگردید و لذت ببرید و بعد بچه دار بشید 

ولی ما دقیقا تو ۲ سال شاید ۲۰ بار مسافرت رفتیم

و حس میکنم لذت دونفره بودنو چشیدیم تاالان 

از یه طرفم میترسم بچه بیاد و حسرت دونفره بودنمونو بخورم!!!!

واقعا نمیدونم چیکار کنم!

نظرتون؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بچه اوردن تصمیم بزرگیه باید از قبل خودتو اماده کنی اندامت بهم میریزه و شب بیداری شیر دادن وووووو یک عالمه سختی قبلشم حتما باید بری ازمایش بدی مشکلی چیزی نداشته باشی 😷😷

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏

بنظرم بچه بیار با بچه هم میشه تفریح کرد 

فقط 38 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید

یک سال دیگه صبر کن بعد اقدام کن 

تو این یکسال هم به خودت برس و گردش و تفریحت

کآرما میگه؛                                                                                    هَر چه با هَر که کُنی بَر تو هَمان میگُذَرد…!

ازمایشای قبل بارداریو بدید حتما اگر مشکل خونی یا تنبلی تخمدان و ... ندارید خیالتون راحت میشه باز .. 

کاش منم سال اول ازدواج میرفتم دنبال اقدام 😞 هعی 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ