2733
2734
عنوان

همسایمون گیر میده

132 بازدید | 13 پست

ما طبقه پنجم هستیم بعد امشب همسایه طبقه پایینی ساعت ۱۲ شب اومده میگه چه خبره سر و صدا میاد انگار کارگاه دارید حالا من و شوهرم جلو تلوزیون دراز کشیده بودیم داشتیم مافیا می‌دیدیم الان دومین باره گیر داده خیلی زورم گرفته ما دراز کشیدیم چجوری سر و صدا میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گاهی اوقات صدای تلویزیون واقعا زیاده و اذیت میکنه،همسایه ما صداش تلویزیونش همیشه توی خونه ماست،واقعا خیلی روی مخه

خصوصا که مافیا ذاتا صداش بلند هم هست 

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
2731
گاهی اوقات صدای تلویزیون واقعا زیاده و اذیت میکنه،همسایه ما صداش تلویزیونش همیشه توی خونه ماست،واقعا ...

نه من خودم صدای بلند تلوزیون سر درد میگیرم بعد ساختمون ما صدای تلوزیون نمیاد تو خونت من خودم صبا ساعت ۷ میرم سر کار میرم تو راه پله صدای تی وی میاد ولی از داخل خونه  هیچ صدایی شنیده نمیشه

2740
همسایه شما هم بالاسرتونه؟

نه همسایه ما کنار دستمونه،واقعا صداش اذیت میکنه 

اما همسایه بالایی قشنگ صداش توی خونه ماست حرف زدنی😂😂

سر شبی داشت به بچش غذا میاد میگفت دهنتو باز هواپیما بیاد،باریکلااا دختر خوب😂😂😂😂بعد پیانو هم میزنن،قشنگ صدای  پیانو توی اتاق منه،واقعا خدا لعنتشون کنه خونه ها رو یه جوری ساختن آدم سرفه هم بکنه میره صداش خونه همسایه 

نه همسایه ما کنار دستمونه،واقعا صداش اذیت میکنه  اما همسایه بالایی قشنگ صداش توی خونه ماست حرف ...

اخه برای ما نمیگه حرف و صدای پا میگه صدای تق و توق عین کارگاه نمیفهمم من و شوهرمم زیاد خونه نیستیم اصلا آخه سر کاریم همش

اخه برای ما نمیگه حرف و صدای پا میگه صدای تق و توق عین کارگاه نمیفهمم من و شوهرمم زیاد خونه نیستیم ا ...

خب بهش میگفتی ما نبودیم،بعضی ها هم واقعا ببخشید کرن