2737
2739
عنوان

کمک چرا توجه نمیکنم به کسی

99 بازدید | 10 پست

چرا من به هیچی توجه نمیکنم مثلا به لباسای دوستام توجه نمیکنم که چی پوشیدن مثلا خونه میام یادم نیس فلانی رو ک دیدم چ لباسی چ رنگی پوشیده بود یعنی در این حد بی دقت و بی توجه ام مثلا یه وسیله ای مامانم خرید نگهش کردم ولی روز بعد یادم نبود چ رنگی بود بعد مثلا یبار دانشگاه رفتم سرکلاس استادی که اصلا باهاش درس نداشتم توجه به استاد نکردم که کدومه  

یاد یه کاربری افتادم. اون نقطه مقابل مشا بود. می‌گفت دفترچه دارم جاریام هر چی می‌پوشن با رنگ و جزییات و تاریخ می نویسم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پناه برخدا چه آدمایی تو این دنیا هستن

خیلی جنایی بود🤣 می‌گفت مثلا تکراری بپوشن خوشحال میشم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
نمیدونم تو گوگل زدم نوشته بود اختلال توجه هس ی بیماریه

یعنی نمیدونید مثلا سال گذشته همینطور بودین یا نه؟ یا ده سال پیش؟؟؟

به گوگل اعتمادی نیست. دندونم آبسه کرده نوشته بود میزنه مغز میمیری😂

2740
خیلی جنایی بود🤣 می‌گفت مثلا تکراری بپوشن خوشحال میشم

جاری من خیلی شیک پوشه ولی خونه مادرشوهرم همیشهههههه یه لباس کهنه میپوشید.مثلا که پول ندارن. بعضیا خیلی فضایی فکر میکنن.

جاری من خیلی شیک پوشه ولی خونه مادرشوهرم همیشهههههه یه لباس کهنه میپوشید.مثلا که پول ندارن. بعضیا خی ...

🤣🤣🤣 چه کارا میکنن