2737
2739
عنوان

حس میکنم عشقم منو نمیخاد....

193 بازدید | 43 پست

الان یک سال دو سه ماهه با همیم خیلی دوسش دارم بخاطرش قید رفیقام زدم ولی اون هر وقت میریم بیرون میخاد برا دخترا جلب توجه کنه یا اذیتشون کنه اکثر وقتا هم میگه شماره فلانی دختره بردار برا دوستم برم بهش بدم دختر خوشگله فلان جدیدا هم رفته رو مود اینکه مراقب باش از دستم ندی🥲اگ خدایی نکرده خیانت کنه من میمیرم یا خودکشی میکنم مطمئنم 😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقدر ارزش خودتونا کم میکنین. جدی تاپیکایی که میخونم حس میکنم دخترامون به هر قیمتی فقط میخوان با یکی باشن. بابا زمان ما پسرا باید ناز میکشیدن و دودستی دخترا میچسبیدن چرا شماها انقدر خودتونا دم دستی میکنین

چی بگم،بگم اینکه حس کردم آشکار داره بهت خیانت می‌کنه 

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
2740

احمق

اینقدرنشون نده عاشقشی 

نشون نده بودن اون میمیری

اینقدر بهش بهانده

کل زندگیتو تواون خاتمه نکن

باورکن این کاراروکنی میره

من بارهابه خودم‌گفتم کاش یکی بودبهم میگفت تو رابطه مادرنباشم کاری نکنم فکرکنه اگه اون نباشه من زندگی کردن روبلدنیستم که اینقدر تورابطم گندنزنم

این ادمم ب دردت نمیخوره

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
احمق اینقدرنشون نده عاشقشی  نشون نده بودن اون میمیری اینقدر بهش بهانده کل زندگیتو تواون خات ...

ولی آبجی من جدی جدی بدون اون میمیرم و وقتایی که میبینم بهم بی تفاوتی بدتر میشم سکوت میکنم از ترس اینکه نکنه دعوا کنیم 😔

💔🥲

ببین عزیزم خواهرانه بهت میگم این اقا صد در صد به درد شما نمیخوره. وابسته شدی درست ولی قبل اینکه اون بهت خیانت کنه یا ولت کنه تو بکش خودتو ازین رابطه سمی بیرون. چیه خدایی. گاهی این ترک کردن و سختی کشیدن هباعث میشه موقعیت های بهتری برات پیش بیاد. 

2706