2752
2734
عنوان

کاش چهل نفر بیاین در این دل شب برای هم دعا کنیم و صلوات بفرستیم 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 67 پست
خیلی ممنون..الهی هرکی هرمشکلی داره برطرف بشه 

الهی آمین .

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من سپردم به خدا هرچی صلاحه همون بشه ولی نمیدونم اصلا دعای من گناهکار به خدا میرسه یا نه

انشالله حاجت روا بشی عزیزم براتون ۵ تا صلوات هدیه کردم .

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰
دارم پیرمیشم.. همه مسخرم میکنن میگن پیرشدی و مادر نشدی..طعنه میزنن...۵ساله زندگیم داره میره رو هوا ب ...

چند سالته عزيزم ؟ 

منم مثل شما مادر نشدم هنوز 

ولى خواست خداست ،نميتونيم با قدر خدا بجنگيم 

متاسفانه همه آدمو اذيت ميكنن ،من كه خودم از همه چى ناراحت ميشم و خيلى تو تنهاييام گريه ميكنم 

چند سالته عزيزم ؟  منم مثل شما مادر نشدم هنوز  ولى خواست خداست ،نميتونيم با قدر خدا بجنگ ...

عزیزم انشالله حاجت روا بشید براتون ۵ تا صلوات هدیه کردم .

تاالان تا ب این سن دلم ترک نخورده بود الان پر دردم پره بغض فقط میخام آروم شم...  برات اسی دعا ...

الهی که حاجت روا بشی مطمئنم دعات میگیره این وقت شب دل شکسته دعای برای هم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷

تاالان تا ب این سن دلم ترک نخورده بود الان پر دردم پره بغض فقط میخام آروم شم...  برات اسی دعا ...

انشالله که دلت آروم بگیره برات ۵ تا صلوات هدیه کردم .

من سپردم به خدا هرچی صلاحه همون بشه ولی نمیدونم اصلا دعای من گناهکار به خدا میرسه یا نه

خداوند که شنواترین شنوایان هست

ولی یه آیه هست که خیلی مایه آرامشه

چه بسا چیزی را خوش ندارید و آن برای شما بهتر است، و بسا چیزی را دوست دارید و آن برای شما بدتر است، و خدا می داند و شما نمی دانید. (سوره بقره، آیه 216)

نتیجه کار رو به خدا بسپارید، او مهربانتر از خود ما، به ما هست.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل
2706