2752
2734
عنوان

کاش چهل نفر بیاین در این دل شب برای هم دعا کنیم و صلوات بفرستیم 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 67 پست
اللهم صل على محمد و آل محمد  خدايا حاجت همه عزيزانى كه ميان تو اين تاپيك رو بر آورده كن  ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷

خواهش میکنم برای دادگاه من مخصوص دعا کنید رای به نفع من بشه 

وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حاجت روا بشی برای دادگاه منم دعا کن 🥺

عزیزم برات ۵ تا صلوات فرستادم .

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷

لطفا برا حاجت منم دعا کنید

الهی حاجت همه حاجتمندان براورده به خیر بشه به برکت صلوات بر محمدمحمد و ال محمد

برای حل مشکل من هم دعا کنید لطفا

صلوات فرستادم برات عزیزم 

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰
لطفا برا حاجت منم دعا کنید الهی حاجت همه حاجتمندان براورده به خیر بشه به برکت صلوات بر محمدمحمد و ا ...

انشاء الله مشکلاتت حل بشه عزیز 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷

دارم پیرمیشم.. همه مسخرم میکنن میگن پیرشدی و مادر نشدی..طعنه میزنن...۵ساله زندگیم داره میره رو هوا ب ...

عزیزم برات دعا میکنم انشالله بیای بگی مادر شدی. سوره مریم بخون 

آقایون دعوت به دوستی ندن
دارم پیرمیشم.. همه مسخرم میکنن میگن پیرشدی و مادر نشدی..طعنه میزنن...۵ساله زندگیم داره میره رو هوا ب ...

عزیزدلم انشالله خدا بهترین ها رو برات رقم بزنه و دلگرمت کنه . برات ۵ تا صلوات هدیه کردم.

عزیزم بمیرم برات 

انشالله بزودی خدا دامنت رو سبز کنه ناامید نباش 

تو رو خدا منم با دل شکسته ات دعا کن 

2706