2737
2734
عنوان

لاغری شکم و پهلو سریع

104 بازدید | 6 پست

من اندامم خوبه فقط یکم شکم دارم میخام آب شه چیکار کنم

الان غذامو کم کردم فست فود شیرینی جات و خوراکی حذف کردم دیگ چیکا کنم زود لاغرشم

باشگاه نمیتونم برم باید تو خونه تمرین کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه برنامه هست لاغری در ۳۰ روز فکر کنم یه همچین چیزی سرچ کنی میاد.‌‌نصب کن اون حرکاتو و اینکه چند ست انجام بدی داخلش هست انجام بده در کنارشم رژیم بگیر لاغر میشی زود

خواهش میکنم برای سلامتیم یه صلوات بفرستید 🥺❤️شاید با دعاهای شما دوباره سلامتیمو بدست بیارم 😔
2731
قبلم داشتم یعنی تاثیر داره

من یه مدت انجام میدادم تاثیر داشت..الان میرم ایروبیک..والا همون حرکات تو همون برنامس تقریبا که انجام میدیم منتها تو باشگاه آهنگایی که میزاره باعث میشه با ریتم آهنگ سریع تر انجام بدیم..تو خونه سعی کن آهنگ بزاری و اونارو انجام بدی..روزی حداقل هشت تا لیوان آب بخور.. سبزیجات..خیار..هویج خیلی بخور..نون و برنج کمتر بخور..ناهارتو سعی کن قبل یک بخوری شامم نهایتاً تا هشت..درسته چاق نیستی ولی چربی دور شکم و پهلو معمولا بخاطر تغذیه نامناسبه..از ساعت ۵ عصر به بعد چیزای سنگین نخور..تنقلات نخور چون دیر هضم میشه 

خواهش میکنم برای سلامتیم یه صلوات بفرستید 🥺❤️شاید با دعاهای شما دوباره سلامتیمو بدست بیارم 😔