2752
2734
عنوان

قرص پروژسترون

54 بازدید | 7 پست

سلام خانم ها خواهشا کسایی که این قرص رو خوردن سردرد هم  گرفتن سه روزه سردردشدم یکسره 😭😭😭 استا خوردم ابلیمو زدم ب پیشونیم محکمممم بستم ولی درد داره چکارکنم  نکنه از قرص باشه ولی من از اون هفته دارم میخورم میترسم الان عوارضشو نشون بده 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت

پروژسترون جفتی

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا من ۸ ساله مصرف میکنم این قرصو ولی سردرد پیش نیومده برام. اما خب تا دلت بخواد عوارض دیگه داشته برام. هورمونیه دیگه. اگر خیلی اذیتی یه دختر برو شاید نساخته ب بدنت خب 

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
2731

وای دیوانه شدم از صبححح میگیره ول میکن از غروب یسره شد 

برای چیه این قرص  سردرد سه روزه میگرنه  با استامینوفن خوب نمیشه یا  شیاف دیکلوفناک ی ...

برای تنظیم پریودیم  وقتی بیرون برم یکم افتاب بهم بخوره بدترمیشه الان موندم واقعا از چیههه