2752
2734

یه زمانی دختر خالم و یه پسر عاشق هم بودن خیلی همو میخواستن پسره رفت خواستگاریش ولی دختر خالم با یکی دیگه ازدواج کرد.. بعد ها گفت که خانوادش اجبارش کرد..الانم یه بچه5ساله داره ولی شنیدم هنوز که هنوزه اونو دوست داره.. شنیدم که چند وقت پیشا میخواسته از شوهرش جدا بشه زنگ زده بوده به اون پسره.. فکر کنم میخواسته بگه که دارم طلاق میگیرم و این حرفا.. پسره هم گفته تو بچه داری دیگه برو پی زندگیت به من فکر نکن.. اینم برگشت سرزندگیش.. حالا اون پسر خواستگار منه!! 

چیکار کنم بنظرتون؟طرف همه ی معیارامو داره ولی با این قضیه نمیتونم کنار بیام.. اینم بگم که این پسره همسایه روبروییمونه مامانش و ابجیاش خیلی منو دوست دارن و خوبن.. چیکار کنم خیلی دو دلم؟ 

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..

من میگم اشتباهه این ازدواج 

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

فکر کردن به اینکه تو عشق همسرت نیستی و دوستت نداره نابودت میکنه

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا؟ 

بله

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2706