2752
2734
مطمعن باش داداشت روزخوش نمیبینه. پسرخاله م دلموشکست نفرینش کردم بادل شکسته و تازمانی ک نبخشیدمش روی ...

الان پسر خالت چیشده سرگردونه

‌آرزو  قلبیم به عشقتون برسید😊❤️ خیلی دوست دارمmilad😍
آره من انقدر عزادار عشق ازدست رفته م بودم ک ظرف ۲ماه بدون جشن عروسی بدون هیچی ازدواج کردم 

خوشبخت باشی عزیزم 

الان حسی ب شوهرت داری؟ خوشبختی؟ 

سنتی ازدواج کردید بعدش ؟

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای وای چ بد  منم تجربش کردم ولی ی سال با طرف بودم  بعد اون حمله های عصبی بعم دست می‌داد ...

آره من انقدر عزادار عشق ازدست رفته م بودم ک ظرف ۲ماه بدون جشن عروسی بدون هیچی ازدواج کردم  خواستم داغم رودلش بمونه. انقدر داغداربودم ک لباس عروس برام حکم کفن داشت

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
آره من انقدر عزادار عشق ازدست رفته م بودم ک ظرف ۲ماه بدون جشن عروسی بدون هیچی ازدواج کردم 

ازدواچ تونست موجب فراموشی بشع؟

من خودمم تو شرایط شمام و دوست دارم برای فراموشی با سن کم حتی ازدواج کنم یا وارد رابطه بشن ک از سرم بیوفته🥺😭

(باهاش تو رابطه نبودم کلا تا الان تو رابطه نبودم)

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2731

اسی تاپیکت گریمو در میاره چون درک میکنم بدجوری حس و حال الان دخترخالتو 

الان جهنمه زندگیش شب و روز براش فرقی نداره 

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌
الان پسر خالت چیشده سرگردونه

پسرخاله م تاسالها دست رو هردختری میذاشت نمیشد تا پای عقد میرفت و نمیشد درست روزی ک بخشیدمش کارهاش رو روال افتاد و درست شب تولدم برحسب اتفاق شد تاریخ عروسیش و باز من غصه داربودم ته دلم ولی دیگه مثل قبل برام اهمیت نداشت اما خدا هنوز ازش نگذشته بود ۸سال بود ازدواج کرده بود و بچه دارنمیشد ی شب شوهرم گفت اگه ته ته ته دلت ازش دلخوری ببخشش که اونم صاحب فرزندبشه بخاطرشوهرم بخشیدمش و حالا ی بچه داره

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
پسرخاله م تاسالها دست رو هردختری میذاشت نمیشد تا پای عقد میرفت و نمیشد درست روزی ک بخشیدمش کارهاش رو ...

کاش هیچوقت نبخشی خیلی ظلم کرده من بودم نمیبخشیدمش

‌آرزو  قلبیم به عشقتون برسید😊❤️ خیلی دوست دارمmilad😍
کاش هیچوقت نبخشی خیلی ظلم کرده من بودم نمیبخشیدمش

میدونی اون ته ته های قلبم هنوز میسوزه دروغ چرا اخه عشق اولم بود توخواب هم نمیدیدم ولم کنه.

من خودم ب چشم دیدم و قسم میخورم ب خداوندی خدا 

ک هر پسری ک دل دختری رو شکونده بدجور تاوان داده 

من خودم اعتقادی ب کارما ندارم 

ولی تاوان دادن این افراد رو جلو چشمم دیدم ب خاک پدرم ی نفرشون قسر در نرفته 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
من خودم ب چشم دیدم و قسم میخورم ب خداوندی خدا  ک هر پسری ک دل دختری رو شکونده بدجور تاوان داده ...

ن که دخترا فرشته اعظم هستن    من هر دختری بود شستمش روفتمش  به نظرم حقش بود. 

کاربر پسر🔵 (با افتخار خاله زنک هستم )
امیدوارم هر دو زندگی خوبی داشته باشن

داداشت بخادم نمیتونه زندگی خوبی کنه همیشه

💵مشاوره رایگان راجب آنلاین شاپ و کسب و کار شما . 💵 هزینه: یه دعای کوچولو برام بکن

دختره درست صحبت نکرد، شخصیتشو خورد کرد ولی حق داشتش، فک. کن توی سختیای یه نفر پیشش باشی هروقت هم. اوکی شد تورو فراموش کنه،،،، درکش کنین و یه جوری. از دلش در بیارین

ن که دخترا فرشته اعظم هستن     من هر دختری بود شستمش روفتمش  به نظرم حقش بود.

برادر در صورتی این شعر را مینوازد که یک دختر میبیند دست و پایش شل میشود و در سایتی حضور دارد که ۹۷ درصدش خانوم هستن و پر از مسائل خانومانه و بارداری میباشد ..

استاد هنر شده‌ام، درد مےکشم اما با لبخند!
2706