2752
2734
مگه واسه داداشت چه کاری انجام داده ؟ دختر خالت مسبب این شده ک داداشت وضع مالیش خوب شه؟

واستگار هایی با وضع مالی خوب داشت که به خاطر این رد کرده و همون اول یه خاطر پول باهاش نرفته تو رابطه پسری رو تحمل کرده کافه نمیتونسته ببرتش

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو

اصلا حضوری دیگه باهاش صحبت نکنین 

یه پیام فقط براش بنویس

بگو اگر جداییت با دختر خاله دلیل قانع کننده ای داره ک هیچی اما اگر بی دلیل رهاش کردی و دل شکستی به وجدانت رجوع کن و به عاقبت بخیریت فکر کن چون تو این دنیا هیچ چیز بی جواب نمیمونه بگو اصلا حرف ما اینه وسلام

در اینکه برادر استارتر عوضیه تردیدی نیست، ولی همه ما هرچی میکشیم از تصمیمات اشتباه خودمونه...

دختری که چهار سال میشینه به پای پسر هیچی ندار، باید بدونه تهش اطمینانی نیست. قدر و ارزش خودتون رو بدونید که بعد اینجوری رودست نخورید

تو مرد جماعت وفا نیست، اگر فکر میکنید فداکاری کنید بعدا ازتون قدردانی میشه سخت در اشتباهید. به کمتر از چیزی که لایقشید راضی نشید، کسی که شرایط زن گرفتن نداره بره هر وقت داشت بیاد. اصلا معطل اینجور آدما نشید، حتی یه روز

2731
[QUOTE=339002871]اهل کجا هستید [/QUOTE تهران هسنیم 

ما تبریزی هستیم الان تهران زندگی میکنیم 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
اصلا حضوری دیگه باهاش صحبت نکنین  یه پیام فقط براش بنویس بگو اگر جداییت با دختر خاله دلیل قان ...

از این حرفا زیاد بهش زدیم اون هم میگه اون منو وادار به این رابطه میکرد من دو سال اول دوسش داشتم بعدش رفتارهای خوبی نداشت ولی به خاطرش ادامه دادم دیگه راست و دروغ شو خدا مبدونه

به نظر خودم ۲۰۰بار اینارو گفتم 

ما هم دقیقا تبریزی هستیم ولی تهران زندگی می کنیم 

شغل برادرت چیه چند سالشه 

کور وقتی بینا میشه اولین کاری که میکنه اینه که عصاشو میشکنه.

وقتی با نداری یک نفر میسازی و اونم چون وضعیتش بده میدونه کسه دیکه ای بهش اهمیت نمیده و کنارش نیست کنارتون می مونه همین ک پول دار شد و بجایی رسید شمارو ول میکنه ک یاد اون روزا نیفته و ادمی ک خودش میخوادو ب راحتی انتخاب کنه‌ . منم مطمئنم ک برادرت تقاص کاراشو میده . امیدوارم ک پشیمون شه و اتفاق انچنان بدی نیفته.

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
کور وقتی بینا میشه اولین کاری که میکنه اینه که عصاشو میشکنه. وقتی با نداری یک نفر میسازی و اونم چون ...

درسته واقعا حرفتون 

از این حرفا زیاد بهش زدیم اون هم میگه اون منو وادار به این رابطه میکرد من دو سال اول دوسش داشتم بعدش ...

خب دیگه توام تلاشتو واسه دختر خالت ب اندازه کردی 

الان داداشت حسابی عاشقه نه گوشاش میشنوه ن چشمش میبینه ب حال خودش رهاش کنین اما ب هر شرطی هم راضی نشین.منظورم شرط و شروط دخترس 

دنیای خرابی شده

خب دیگه توام تلاشتو واسه دختر خالت ب اندازه کردی  الان داداشت حسابی عاشقه نه گوشاش میشنوه ن چش ...

داداشم موافقت کرده مامان بابام هم چیزی نمیتونن بگن داداشم همه ی تصمیمات زندگی شو تنهایی گرفته و تنهایی صاحب خیلی چیزا شده 

دیگ اشتباه ازخود دختربود منم ازاین حماقت ها وخریت ها زیادکردم مقصر اول اخر خود ادمه نه کسی دیگه

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

خیانت برادرت خیلی زشت بوده حرفی توش نیست 

ولی دوستی یعنی همین توی دوره ای هستیم که راحت تر از آب خوردن همسر  رو ول میکنن میرن سراغ یکی دیگه ،یه چیز هم بگی صدتا بهونه  چرت هم میارن که نیاز داشتیم 

مطمئن باش برادرت اگه دختر خاله ت رو میخواست از همون اول میرفت خواستگاری، خود دختر این جور مواقع باید متوجه شه

مطمئنا برادرت یه شبه اینقدر پول در نیاورده که یه خونه 2 ماشین بخره  بی پولی بهانه بوده. 

به دختر خاله ت بگو همسرش که نبودی با تشنگی و گشنگی بسازی منت اینو نزار 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی