2752
2734

حس میکنم خواهرمو دعا کردن طلسمش کردن شوهرش یا خانوادش هرچی‌میگن میگه چشم نمیدونیم‌چش شده 

آخه خانوادش سابقه دعا کردن دارن حس میکنیم طلسمش کردن 😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا

زنموم میگفت یه زنه تو محل خودشون واسه اینکه شوهرش مطیعش بشه و فقط اونو ببینه طلسم گرفته یکی از مراحلش این بوده چند قطره از اد.رار  خودشو بریزه توچای چیزی قاطی کنه بده شوهرش بخوره میگفت به شوهرش بگه بمیر میگه چشم انقدرم واسش طلا واینجور چیزا خریده ..گفتم تو ازکجا فهمیدی گفت اخه یه مدت خیلی دعوامیکردن ازش پرسیدم خداروشکر باهم خوب شدین دیگ دعوا نمیکنین گفته ن بابا رفتم طلسم گرفتم تااخرعمرشم خرمنه..من موندم چطور میتونن چطور نمیترسن ازخدا 

شاید داره به خانواده شوهرش احترام میزاره شاید بین اون و شوهرش دعوا شده که باعث چشم گفتن خواهر شما ش ...

نه نه بدش ازشون میاد خیلی بدش میاد فقط هرچی میگیم اینو بگو اونو بگو زبونش قفل شده انگار نمیتونه انگار بستنش

مخصوصا خانوادش هیچی شوهرش 

هرچی‌میگه مطیع مطیع انگار دهنشو قفل کردن 

آخه خانوادش سابقه دارن خبر داریم ازشون چند بار دعا کردن ازمون الان بعد ۱ سال بع خودمون میایم که چرا اینکارازو کردیم انگار گیج بودیم ماهم مطیع شده بودیم نه نگفتیم

طلسم خیلی خطرناکه ..خدا لعنت کنه اونایی ک میرن واسه کسی جادو جمبل میکنن و حق زندگی و انتخاب و ازش می ...

آره دقیقا نمیدونم طلسم کردن یا فقط دعا باور کن دهن این آدمو بستن 

2706