2737
2734

نمیدونم این زندگی درسته یا نه

با همسرم بحث کردم (عقدیم) سر اینکه میگفت اینجا نرو اونجا برو بحث اعتماد نیس با کسایی ک مشکل داره میگه خونشون نرو منم موندم چیکار کنم با شوهر خواهرم مشکل داره چون مراسمای ما نیومده مثل تولد مریضی باباش عیادتش نیومد ولی شوهر من رفت ب خاطر اینا مشکل داره میره نرو منم گوش ندادم با شوهر خواهرم بحثشون بالا گرفت دعوا کردن

الان همسرم میگه یه کلام بگو اگ منو میخوای من برم سراغ کارای عروسیمون بریم کلا از خانواده تو و خودم دور بشیم 

نه اینکه رفت و امد نباشه ولی دور ار اونا زندگی کنیم 

بابا و مامانم میگن طلاق بگیر 

داداشم میگه بری با نامزدت قید مارو بزن من دیگه کشش ندارم نمیدونم چه کاری درسته 

خانواده ای دارم که تفاوت زیادی بین آبجیم و خودم دیدم و میدونم بیام خونه پدرم ارامش نخواهم داشت

چیکار کنم😔😔😔😔😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

والا بعنوان یه اقا بخوام نظری بدم ..  بنظرم نامزدتون یکم خام هستن. ازدواج ینی پیوند خانواده ها.. ما ادما چاره ای جز ارتباط گرفتن باهم نداریم. ادمی که بابت هر بگو مگویی ازبقیه سیاهی میسازه و مدام دنبال تفکیک کردنه جالب نیس. شمام با این اوصاف خودتو از الان داری شبیه یه قربانی فرض میکنی.‌ اگه توصیه بنده رو بخواین بدونید رشد فردی کنین تخصص کسب کنین کسب در امد کنین.. دنیای امروز با مصرف کننده ها دیگه کاری نداره. وقتی شاغل بشید.. پرستیژ کسب میکنین. عزت نفس پیدا میکنین. تو مسیر رشد میفتین. دیگم بابت هر چیزی دلتون نمیلرزه‌... چون بخودتون تکیه کردین‌ 

و از یه سنی به بعد با حرفای سطحی و خاله زنکی و رنجش و سیاهی های  بقیه اذیت نمیکنین خودتونو. انتخاب شما آرامش فردیتون باشه. اولویت اول خود ماییم تو زندگی. مساله یه عمر زندگیه... 

هَر چه در فَهمِ تو آیَد، آن بُوَد مفهومِ تو!
2731