2733
2734
عنوان

متخصص زنان در شیراز

| مشاهده متن کامل بحث + 64607 بازدید | 75 پست
عزیزم سزارین اختیاری دکتر روانفر انجام میدن منم میخوام پیشش سزارین بشم

واقعااانجام میده؟وای خدایاشکرت.توکدوم بیمارستان؟

میشه ادرس مطبش روبه من بدی عزیزم؟

راستی هزینه اش هم اگه میدونی بگو.خداکنه کارمنم جورشه

دنیاهمه هیچ واهل دنیاهمه هیچ      ای هیچ برای هیچ برهیچ مپیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دکتر اذین مهر سزارین میکنن فرهمندفر,دکتر افسانه غریب هم بعثت سز انتخابی میکنن,دیروز هم یکی از ...

دکترافسانه غریب زاده دیگه سزنمکنه.من شنبه رفتم مطبش.حتی یه خانومی بود تاریخ سزارینش هفدهم همین ماه بود.کلا هم تحت نظر همین دکتربود.که دکتربهش گفت دیگه نمیتونم سزارینت کنم

2731
بیمارستان بعثت انجام میده کل هزینه یه پنج تومانی میشه 

ممنون عزیزم.ولی منکه شنیدم بعثت سه ونیم میشه.شماخودت پرسیدی؟

منم پیش دکتر پگاه روانفر میرم . خیلی تحقیق کردم همینجا و کسایی ک پیشش بودن خیلی راضی بودن .من که تازه اول راهم . خدا کنه تا آخرش خوب باشه . خانم مهربونی هست و به همه حرفات هم گوش میده 

2738
منم پیش دکتر پگاه روانفر میرم . خیلی تحقیق کردم همینجا و کسایی ک پیشش بودن خیلی راضی بودن .من که تاز ...

سلام عزیزم شمازیرنظردکترروانفریدازش راضی هستید؟

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
فعلا آره . حالا امیدوارم تا آخرش خوب باشه

عزیزم اطلاعی داریدکه رژیم هم واسه تعیین جنسیت میدن؟

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
منم پیش دکتر پگاه روانفر میرم . خیلی تحقیق کردم همینجا و کسایی ک پیشش بودن خیلی راضی بودن .من که تاز ...

سلام تبریک میگم . زایمان کردید پیش روانفر ؟ ممنون میشم بگید چطور بود

2706